Ten svetr si nesvlíkej (1980)

Československá socialistická komedie. Snímek je prakticky celý jen o spoustě nedorozumění a konverzačním humoru.

Mladé pušky II (1990)

Ač je druhý díl slabší oproti prvnímu, tak je zde lepší soundtrack i český dabing.

Mladé pušky (1988)

Zajímavý Western, který má dobrý komediální prvek. Nechybí příběh, napětí, spád ani myšlenka.

Tahle země není pro starý (2007)

Poctivý chladný, drsný thriller s dobrou atmosférou. Film se s ničím nepáře a naprosto precizně celou dobu drží diváka spokojeného.

Africké královny - Královna Kleopatra (2023) (série) odpad!

Historické dokumentární snímky mám rád a vždy se z nich alespoň dozvím něco nového. Zde zprvu zaseklo hodnocení 5%, ale zkusil jsem se na všechny 4 díly podívat abych si udělal vlastní názor. Očekával jsem historický dokumentární snímek s podloženými fakty. Dostal jsem slátané ho*no v načančaném obalu od Netflixu. Vzít historii, zmuchlat a vytřít si s ní řitní otvor v takovém rozmachu umí Netflix opravdu velkolepě. Tento blud nemá cenu ani sledovat. Dokud se nepřestanou opírat o bludy a nezačnou konzultovat se skutečnými experty na historii, tak raději ať se vyhnou historickým dokumentům velikým obloukem.

Africké královny - Poslední faraonka (2023) (epizoda) odpad!

Při dokončení sledování toho posledního dílu opravdu doufám, že nic dalšího v podobném stylu již nikdy nevyjde. To není historie, je to fraška.

Africké královny - Co je nevyhnutelné (2023) (epizoda) odpad!

To už Netflix opravdu neví co s penězi, že plodí tak nesmyslné pseudo-dokumenty jenž si s historií spíše vytírají řitní otvor ?

Africké královny - Cesty vedou do Říma (2023) (epizoda) odpad!

Chybí spousta vysvětlení faktů a snad více informací dostanou i žáci základní školy. Zbytečná ztráta času nad touto slátaninou.

Africké královny - Sokové (2023) (epizoda) odpad!

Jak si tento odpad může někdo dovolit označit za Dokumentární / Historický a vypustit. I kdybych pominul, že černoška hraje Kleopatru což je samo o sobě paskvil a absolutně mimo historické prameny, tak zde probíhá překrucování i přepisování historie. Netflix spustil výplachy mozků svých diváků a absolutně kašle na historii v tomto případě.

Major Payne (1995)

Překvapivě docela zábavně ujetá komedie. Děj nijak nevyniká, prostě tlapa mladých smrkáčů co dostane kartáč od zeleného mozku. Na druhou stranu oproti většímu množství současných "komedií" se zde dá i zasmát.