Airwolf (1984) (seriál)

Veľmi zlý seriál, ktorý vykráda Knight Ridera so zlými scenármi a otrasnými hereckými výkonmi. Ale ako chlapec som to žral. Tri hviezdičky z čírej nostalgie.

Smrt v Benátkách (1971)

Jediné, čo túto zbytočnosť zachraňuje, je hudba. Je to dvjhodinový koncert vážnej hudby, sprevádzaný bezpredmetnými obrazmi. Znovu sa potvrdilo, že pokusy adaptovať filozofické knihy dopadajú zle - nedobre.

Příběh žraloka (2004)

Shark Tale je fakt krásna rozprávka, rozhodne sa oplatí vidieť, aj keď českému dabingu je lepšie sa vyhnúť (síce celkovo nedopadol až tak katastrofálne ako mohol, ale predabovanie Willa Smitha do Češtiny, používajúc rôzne rádoby slangové výrazy a na to ešte aj predabovaný rap, to je fakt hrôza)

Srdcová sedma (1998)

Skvelý nápad, len škoda, že bol použitý v inak neoriginálnej a postupne aj nudnej romantickej komédii.

Daleko od Vietnamu (1967)

Skvelý, ale absolútne jednostranne zameraný dokument. Konečne viem, koho Michael Moore vykráda.

Vinnetou se vrací (1998) (TV film) odpad!

Pierre Brice je už na staré kolená asi senilný. Iné logické vysvetlenie tohto prúseru neexistuje.

Komando (1985)

Unesena dcérka, obrovská Arnoldova ruka držiaca v uhle 90° guľomet, desiatky nepriateľov, ktorí mu dobrovoľne skáču do rany... Jedna z najväčších klasík svojho žánru.