Okresní přebor (2010) (seriál)

Nikdy bych nevěřil, že tohle napíši.....Nova natočila SKVĚLÝ seriál, který je vtipný a má ten správný nadhled. Herecké výkony jsou na jedničku (v případě Vetchého na jedničku s hvězdičkou), no prostě já se u toho bavím super. Doporučuji, NAZDAJ!!

Panna nebo orel (2010)

Emma Stone je tady k sežrání, jinak celkem průměrná komedie pro teenagery.

Počátek (2010)

Co k tomu dodat? Naprosto vymazlený film. Já jsem věděl, že Christopher Nolan umí (viz. Memento), ale teď mi naservíroval něco co jsem ještě nežral. Děkujiiii!

Dokonalý svět (2010) (seriál)

Po prvé vidím na naší "super" TV Nova seriál, který je natočený tak nějak s nadhledem...vůbec mi to nevadí, jestli nova dá šanci jiným režisérům než jsou pán Adamec, Troška atd.......nevím, možná to půjde

Machete (2010)

Nachytal jsem se, že po skončení filmu se ještě asi dvě minuty křením jak blbec do monitoru. Machete je klasické béčko s velkým B, které se na nic jiného nehraje, je tady charismatický hlavní hrdina (Danny Trejo nemá chybu), krásné holky, akce po ko...hmm...teda hodně akce, skvělí záporácí (dokonce i Seagal je cool)......pro mně jednoznačně kultová záležitost.

Iron Man 2 (2010)

mě se to líbilo....dobrý komentář - TheMaker až na ted dabing, to bych asi nedal

Ženy v pokušení (2010)

Konečně po dlouhé době český film u kterého jsem se nádherně bavil, až na tu koreknost v posledních deseti minutách a samozdřejmě hepy end, ale tohle přehlížím........jo a zmínil jsem se o paní Balcarové....to byl její herecký koncert. Jen tak dál pane Vejdělku, držím palce.

Trhala fialky dynamitem (1992) odpad!

Tak to je odpad, odpad, odpad....... je to točené v době post revoluční, ale podle toho je Olmerová Nahota na prodej totální skvost, proto mě nepřekvapuje, že naše skvělá TV Nova to dává v prime time'u (25.8.2010)..... to snad není možné.

Začalo to v Los Alamos (1995)

Jeden z nej dokumentů o zbraních hromadného ničení a o hromadném pokusu o zníčení sama sebe. Navíc je u toho naprosto skvělá hudba.

Sex Drive (2008)

Až překvapivě jsem se dobře bavil....