Bezdružice (2015) (seriál)

Ano, je to odpad. Ano, je to názorná ukázka poklesu televizní zábavy. Ale abych pravdu řekla, nevidím zas tak markantní rozdíl mezi jinými seriály českých televizí (Ulice, Ordinace).

Ospalá díra (2013) (seriál) odpad!

Neskutečná slátanina všeho možného.

Lovec vrahů (2011) (seriál)

Neviděla jsem všechny díly, nicméně ty, které jsem viděla, byly všechny zajímavé. Pořad je o to zajímavější, že jsou rekonstrukce provázené komentářem od detektiva Kendy, který sám všechny tyto případy řešil a vyřešil. Dokonce se je i snaha, aby herci byli co nejvíce podobní pravým účastníkům vraždy. Za mě jasná pětka :)

Luka (2015) (TV film)

Popravdě nemám moc ráda časosběrné dokumenty, a zvláště ne ty, které stojí na utrpení jiných (což jsou téměř všechny). Nicméně tady musím udělat výjimku, jelikož to byl snad jediný dokument tohoto druhu, který neukazoval zkázu, bolest a úpadek, ale naopak sílu a odvahu. Přístup maminky s Lukášem je obdivuhodný a ukazuje, že když se chce, jde téměř vše. I žít s takovým osudem, jaký je zde. Držím palce a přeji už jen lepší roky! :)

Piraňa 3D (2010)

Já se klidně přiznám a napíšu, že se mi piraňa 3D líbila víc, než čelisti. Film se drží veškerých klišé, jakých se jen držet může. Žádné extra překvapení, hromada chyb a blbostí, zřejmě jiné časové pásmo ( jedna sekunda je dlouhá jak minuta u nás), ale suma sumárum jsem se bavila. Jenom u tý scény, kde SPOILER nádherná nahatá děvčata plavala v jezeře mi trošku oku neladily ty příšerný silikony. Tak krásnej záběr to mohl být...

Cesta Vikingů (2015) (TV film)

No, co k tomu napsat. Čekat se od toho moc nedalo a tak trochu nechápu nízké hodnocení. Není to výprava jak v Thorovi a tak stěžování si na "malé" klany je podle mě mimo mísu. S obsazením jsem problém neměla, herci hráli přiměřeně a triky byly věrohodné. Jediné, co mi trochu vadí, je samotný příběh, ale to je už můj vlastní vkus. Na kino to není, ale pro nenáročného diváka večer k televizi, proč ne. Dalo by se to natočit mnohem lépe, ale na druhou stranu i mnohem hůře. Průměr televizní zábavy, rozhodně ne odpad.

Sintel: Příběh draka (2010)

Nechápu účel tohoto krátkometrážního filmu. Jestli je jeho účel člověka rozplakat a přivodit mu melancholickou náladu, tak to splňuje všemi deseti. Na jednu stranu bych ho ráda hodnotila 5*, ale prostě nemůžu.

Kazatel smrti (2007)

První třetina filmu nadprůměrná, střed filmu koukatelné béčko, co neurazí a poslední část filmu... No, řekněme, že je to opravdu blbost a zvlášť posledních 10 minut se buď hystericky smějete nebo nevěřícně zíráte, kam tak dobře rozjetý film mohl zabřednout.

Výměna manželek USA (2004) (pořad)

Některé díly bych povinně pouštěla na školách, aby si některé děti uvědomily, v jaké úžasné zemi to žijí a jací frajeři jsou jejich rodiče. Mnohdy jsem při sledování tohoto pořadu pocítila neutuchající touhu obejmout své rodiče a zulíbat je kvůli tomu, jak mě vychovávali.