On je žena! (2005) (seriál)

Hodnocení seriálu moc nechápu. Ano, žádný skvost to nebyl, ale na tehdejší úroveň seriálů (o té dnešní ani nemluvně), to bylo originální a místy i vtipné.

Ripper Street (2012) (seriál)

Jediná nevýhoda tohoto seriálu je pomalý rozjezd. První díl je, mírně řečeno, tragický. Druhý díl je už lepší, ale furt si říkáte "proč já na to vlastně koukám". Pomalý rozjezd, ale potom není čeho litovat. Seriál má skvělou atmosféru a neočekávaný a velmi zajímavý vývoj jednotlivých postav. Nicméně chápu, že to není to pravé ořechové pro všechny. Žádné honičky, divoké přestřelky a děj ubíhá pomaleji. Ale někdy je méně více. Naprostá spokojenost :)

Dost (2002) odpad!

Abych dokázala vystihnout naivitu hl. hrdinky a vůbec celého filmu, dovolím si popsat část děje. Mladá žena s malou dcerou utíká do neznáma, nemůže platit kreditkama a nemá ani floka (ačkoliv jí byly peníze a ubytování nabízeni od známých). Najde tedy svého otce, kterého v životě neviděla a o jeho existnci věděla jen z úst své mrtvé matky. Shodou okolností je její otec bohatý, velmi bohatý. Jde za ním, řekne mu "jsem tvoje dcera, toto je tvoje vnučka. Potřebuju peníze". Její naštvaný obličej poté, co je odmítnuta vystihuje celý film. Bleh.

Columbo - Poslední pocta komodorovi (1976) (epizoda)

Jeden z mála Colombů, který mě opravdu nebaví. Děj je nezáživný, vrah nezajímavý a krajně nesympatický.

Agatha Christie's Poirot - Plymouthský expres (1991) (epizoda)

"Ano, Hastingsi. Typický typ jeho typu". Shledávám tuto větu nejvtipnější replikou celého filmu. A nemyslím to nijak špatně, tento díl je ale příliš smutný. Přesto dobrý. Neklasický Poirot, který si udržel klasickou výši Poirota.

Agatha Christie's Poirot - Dvojnásobný zločin (1990) (epizoda)

Dějově tento díl nepatří k těm nejsilnějším, ale pro mě je to jeden těch lepších. A to hlavně díky Davidovi, který si s rolí Poirota tentokrát hodně vyhrál. škála jeho grimas je až neskutečná. Velice vtipný díl a zajímavý konec. Takže děj neděj, rozhodně za 5*

Korunní princ (2015) (TV film)

Pohádka má příběh, má děj a hlavně jsem se u ní zasmála (nejen já, ale i celá má rodina). A přiznám se, že mě nejvíce učaroval čaroděj v zapovězeném lese. Tahle pohádka nás tak učarovala, že jsem dokonce odsunuli Ježíška a dokoukali jí dokonce. Ježíše neježíšek. To se nám zatim nikdy nestalo. Super, super, super. PS: rockové sólo při turnaji pohádku povýšilo do dalšího "levelu".

Televizní noviny (1994) (pořad) odpad!

"Čím víc katastrof, tím víc Televizní noviny!" V hlavě mi utkvěla jedna reportáž, kde někdo zemřel (už nevim kdo a proč), a nova to roztáhla na cca 10 minut, přičemž se ptali snad všech obyvatel dané vsi (včetně místního opilce, starých babiček na názor, co si myslí o smrti dané osoby. Vše bylo podkresleno metalovou baladou od Evanescene. Další zpráva informující o krocích vlády trvala ani ne minutu. Jenom tohle by samo o sobě stačilo na odpad. Nicméně Nova jde dále. I těch málo zpráv, které sdělí, sdělí polovičatě, neboť "více se dozvíte na TN.cz". Ne a ne a ne! Koukám na zprávy teď, nemám chut chodit ještě na nějaký stránky plných reklam, abych se dozvěděla to, co potřebuji vědět. Za tohle by se mělo střílet.