MOST! - Epizoda 4 (2019) (epizoda)

Nejspíš jsou majitelé stroje času, a teleportovali se do budoucnosti. 😂

CzechTek (2017)

Pěkný dokument, za vzpomínal jsem jsi kde všude jsem se byl bavit. Nsk, Mayapur, cirkus Alien, Spiral Tribe a jejich stíhačka Mig, za mě 90% 🆓

Štiky (2018) (pořad)

Stačila upoutávka abych veděl že to je nejlepší serial. Mno ani prd je to totální ODPAD A SRAČKA. 5* za to aby mu to nebylo líto že je to taková kokotina.

Hrdinové 2. světové války (2011) (seriál)

Pěkný a pravdivý dokument, pěkné záběry a pravdivé příběhy vojaků který se zůčastnily války. Mě osobně se tento dokument líbil.

Vyprávěj (2009) (seriál)

Mno čekal jsem teda od toho něco víc Retro. Ale po necelé 1 serii jsem to radši vypnul. Po této zkušenosti s tímto seriálem se hodně dlouho radši nepodívám ani na Pelíšky.

Sám doma 4 (2002) (TV film) odpad!

Hodně velká sračka

Dunkerk (2017)

Očekával jsem trochu víc od filmu, trochu víc válečné atmosféry, ale nadruhou stranu jsem se nenudil. Líbilo se my akce na zemi ( na vodě ) a zároveň ve vzduchu.

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Pro mě nejlepší film od Formana. Rozhodně jsem se nenudil, s radostí a s očekáváním jsem čekal jak to dopadne.Skvělý scénář, stříh i kamera. Kdyby šlo 6 hvězd tak dám. Za mě oprávněné ocenění. Rád jsi to pustím znova.

Bubliňák (2001) odpad!

No comment to ani nejde 😵😵

Spalovač mrtvol (1968)

Jednu hvězdu za Menšíka, u něho jsem se trochu po usmál a že jsem vyděl zákulisí krematoria. Jinak pro mě nepochopitelný snímek.