Kukuřičné děti (1984)

No, příběh sám o sobě je prostě dobrej.. To nikdo nemůže popřít.. Pak King je prostě King :) Není nad poťapaný zblblý děti, kterým velí ještě poťapanější a zblblejší dítě.

Temné patro (2008)

Už nikdy nechci vidět červenou tužku! :D Boha, to byla zhovadilost.. Autistická Sára a pošahaná kapela Lordi v akci. Jinak se to brát nedá. Ale ta ječící potvora byla famozní :D

Monstrum (2008)

75% Možná kdybych na to koukala v kině a né doma, mělo by to větší efekt.. Klady - roztomilá velká příšerka. Zápory - skupinka né příliš atraktivních hlavních "hrdinů" a občas mě vytáčí ta dlouhá tma

Stmívání (2008)

Awesome....... Miluju fantasy...... Ač jsem se tomuto filmu bránila zuby nehty.. Nelituju, že jsem nakonec do toho kina šla :)

Max Payne (2008)

Další hloupý film, podle další hloupé hry..

Generace X (2005)

Fascinující.. Bizarnost, Cynismus, Delfíni, Sebevražda... K tomuhle filmu nemám co říct.. Nevím ani, jak popsat své pocity..

Sissi a Yetti (2007)

Tak tohle jsem opravdu nečekala... :D Trochu víc ujetý animák :D Musím říct, že nějakterý narážky byly fakt vtipný :) Příjemná večerní oddychovka :)

Co žere Gilberta Grapea (1993)

Pro mne jeden z nejneuvěřitelnější a nejdojemnějsích filmů... Johnny a Leo.. bezkonkurenčních 5*