Zápisky mladého doktora (2012) (seriál)

Seriál, který je morbidní, zčásti usměvný a zábavný, zčásti smutný....Opravdu jsem se u některých částí hodně pobavilo - černý a ironický humor. Perfektní. Nebavilo mě, jak se vracelo jeho budoucí já..

Charlie Bartlett (2007)

Nemůžu uvěřit hodnocení 72%. U filmu jsem se nudila, nic pořádného se nedělo. Drama? Možná... Komedie a romantika..Kde? Navíc Anton Yelchin (Charlie) vypadal na 14 let s porovnání s Kat Dennings. Takže jako zamilovaný pár nic moc. Vůbec mě to neoslovilo.

Malý kousek nebe (2011)

Kate Hudson zjistí, že má rakovinu a zrovna najde svou lásku ...Moc smutný film..na konci doporučuji kapesník :-). Ale musím říct, že jsem se i nasmála...skvělý humor v podání Kate Hudson.

Jonesovi (2009)

Příjemná oddychovka. Demi More je záruka, že se je na co koukat a David Duchovny příjemný herecký výkon. Scénář uměle vytvořené rodinky pro účel prodeje výrobků je super a inovativní. Bavilo mě se koukat :-)

Bez kalhot (2012)

Na film jsem se těšila a opravdu jsem od něj očekávala mnohem více. Vůbec mě nezaujal příběh ani herečka co hrála sestru Kida. Bohužel jsem se nudila..

Tajemství starého hotelu (2011)

Dlouhou dobu jsem se opravdu nudila a navíc mě strašně vytáčela herečka co hrála Claire. Konec filmu to trošku zachránil, ale těch 10 minut to nezachránilo.

Piraňa 3DD (2012)

Spíš než houf piraňí šel ve filmu vidět houf většinou umělých koz (prsa zblízka, prsa ve zpomaleném záběru, skotačící prsa..). A to opravdu nepřeháním. Děj o ničem. Neuvěřitelná kravina. Jediné co mě pobavilo byl Davit Hasselhoff.

Jump street 21 (2012)

Po dlouhé době konečně film, u kterého jsem se ze srdce zasmála. Hlavně první půlka filmu je skvělá, určitě doporučuju.

The Divide (2011)

Začátek filmu byl hodně zajímavý, po polovině mě to začalo trošku nudit a ke konci jsem se i navztekala nad scénářem. Ty změny povah lidí to se mi zdálo až moc :-/ Ale koukatelné to je tak proto 50-60%

Paranormal Activity 3 (2011)

Trojka mě překvapila. Opravdu jsem se párkrát pořádně lekla a bála. Holčičky byly úžasné, to bezpochyb :-) Co mi trošku nesedělo bylo posledních 10 minut. Rozhodně doporučuju i pro lidi co neviděli dva předchozí díly.