Číslo 5 žije (1986)

Stále ucházející nálož klidného a nostalgického smýšlení, který roztomilý robůtek nabízí. Vždycky mají filmy, ve kterých se robot učí lidským emocem a porozumění určité kouzlo. Jedna z mála melodií, která se zavrtá do paměti.

Unfriend (2016)

Chvílema zajimavý příběh, kterému chybí k dokonalosti víc věcí. Těšil jsem se na podobnou napínavou podívanou jako třeba u Odebrat z přátel, ale Unfriend jede celkem pomalým tempem, které napětí dokáže držet jen chvíli. Takže se z toho stává bohužel průměrnější podívaná, kde stojí za zmínku grafické práce tajemné dívky.

Armin Only: Imagine (2008) (koncert)

Takovédleho tracklistu se už asi nikdy nedočkáme. Skvělý výběr, který ještě nebyl ovlivněný komercí. Armin vytvořil společně se svými hosty skvělou podívanou, která baví od začátku do konce. Jediné co to kazí jsou obyčejné záběry, které nedokážou vytvořit tu správnou atmosféru.

Jádro (2003)

Jádro není špatný katastrofický snímek, dalo by se říci, že tu je všechno až moc nepravděpodobné, hlavně co se týče mašiny, která by se dokázala takto snadno provrtat až k jádru a ještě aby tu každou chvíli někdo zařval... Geoda nebyla špatná. :D

Děsnej dupák (2009)

Jedna z nejhorších parodií, která je dělaná v trochu odlišném stylu, než jsem zvyklý. Téma, ani hlavní herecká dvojce nenadchla, takže je z toho jen průměrná podívaná.

Dům démonů (1997)

Ani třetí pokračování není lepší než jednička. Opět tu je nesympatická parta, která má také docela v hlavě vymeteno. Jen ten konec ušel, to ostatní je jen kopie předešlých dílů.

Strach a hnus v Las Vegas (1998)

Takový horší průměr. Čekal jsem nabušenou zábavu, ale je pravda, že jsem se docela v některých pasážích nudil a vlastně je to takové dost zvláštní. Ono taky z neustálého šňupání a fetování nejde udělat nic lepšího, než bizarní road movie.

Noc démonů 2 (1994)

Pokračování se mi líbilo o poznání méně než jednička. Kouzlo osmdesátek se tak nějak vytratilo, stejně tak tu partička není moc sympatická a dokonce si přejete, ať už je posedne nějaký ten démon. Vrcholem je ninjovská jeptiška, která z toho udělala taškařici, místo strašidelného příběhu.

Táta je doma (2015)

Milá a nenáročná komedie, která jde ve stylu současných komedií, u kterých je od začátku jasné, že rekordy trhat nebude, ale je vhodná pro ty, kteří chtějí vypnout a jen se dívat.

Orel Eddie (2016)

Dobře natočený životopisný snímek, který mě seznámil s Eddiem. Klukem, který chtěl ve svém životě něčeho dosáhnout a i když mu osud moc nepřál, dokázal se s ním poprat a ukázal nám, že jde dosáhnout všeho, když se nevzdáte.