Sherlock Holmes (2009)

Znalci knižní předlohy moc nadšeni nebudou. K těm já naštěstí nepatřím a tudíš jsem si mohla vychutnat příjemné dvě hodinky v příjemné společnosti.

Pařba ve Vegas (2009)

Velký překvapení. Vtipný, ne vždy předvídatelný. Tahle komedie tu dlouho chyběla.

Rozvod po francouzsku (2003)

Co tím chtěl autor říct? Dvě hvězdy za jemné nahlédnutí do francouzské kulrury.

Krokodýl 2 (2002) odpad!

Nudné a nejhloupěji dělané triky, jaké jsem kdy viděla.

3 sezóny v pekle (2009)

Film začíná nepředstavitelnou rychlostí, režisér Vám nedá ani minutku na rozkoukání. Takže první půlhodinu se nestačíte rozkoukat a když se film konečně začíná pořádně rozbíhat tak hlavního hrdinu chytnout a je konec. velké očekávání, ale přechválené.

Sex ve městě (1998) (seriál)

Asi jsem vážně vysazená na New yourk, ale podání války mezi můžským a ženským pohlavím s komentáři půvabné Carrie Bradshaw mi přirostl k srdci.

Prázdniny v Římě (1953)

Audrey v jedné ze svých největších rolí. Ona mladičká a roztomilá Gregory naopak postarší, charizmatický a protřelí životem. Dohromady tvoří skvělí pár, kterému sekundují vtipné scénky a úžasný závěr. Jeden z mých oblíbených filmů.

Příští správná věc (2000)

Madonna je hrozná herečka a v tomhle filmu svůj "netalent" předvedla na plno. Strávit 104 minut sledováním tohoto příšerného individua se dá vydržet jen díky Upertu Everettovi. Takže jen díky němu ty 2 *.

Coco Chanel (2009)

Od tohoto filmu jsem čekala mnohem víc. Život Coco byl velmi zajímavý, bohužel filmaři ho nezpracovali příliš zajímavě. Škoda no.

Dorian Gray (2009)

Colin Firth opět předvedl vynikající práci to se musí nechat, bohužel představitel Doriana Graye byl pro mě velkým zklamáním, jeho vyzáž jako dokonalého mladého muže je přijatelná, bohužel jeho herecký výkon už tak přijatelný není. A popravdě řečeno, jak si scénaristé pohráli s druhou částí se mi taky zrovna nezamlouvala. Čekala jsem od toho to filmu mnohem víc.