Hráči (1998)

zase taková pecka to nebyla - herecké obsazení za 5 hvězdiček - námět aspon za 4 ale nevím čím to bylo - možná réžii - ale já se u toho filmu se slušným potenciálem dost nudil

Nenarozený (2007)

1 hvězda za nahé dvojčata - jinak velký průser - nic v tom filmu neklapalo - kamera herecké výkony režie prostě nic a uječený český dabing :-) jen podtrhl tohle veledílo :-)

Kinta (2008) odpad!

potenciál za 5 --- realizace za 0 --- hrozné hrozné hrozné --- film dlouhý hodinu a půl by byl o půlku kratší kdyby se vystřihly uplně nesmyslně vložené opakovací scény které jsme už viděli - vážně neskutečně promarněný potencionál kde jsou vybraní skuteční mistři bojového umění vložení do takového braku

Vyšší princip (1960)

Skvělé drama - mrazilo mě z pomyšlení že tohle tehdejší doba povolila a skutečně se to dělo - ALE - nedám 5 hvězd ale jen 4 z jednoho důvodu - důvod proč byli studenti zastřeleni je scenáristicky hloupý - nejchytřejší kluk ve třídě - vidí co se kolem něho děje - kolik lidí denně zastřelí za blbosti a on namaluje heidrichovy knírek a růžky - dětinské hloupé od chytrého studenta - myslím že scenáristi měli vymyslet jinej a závažnější důvod k popravě studentů at je vyšší princip moci skutečně naplněn naplno

Půlnoční vlak (2008)

Za mně spokojenost - dost krvavé a brutálné - oblíbení herci - a super muzika - Velice šťavnatá jednohubka.

Krvavá stopa (2002)

Neurazí - nenudí ale ani nenadchne - prostě příjemná kriminálka jen škoda že člověk už hodně dlouho dopředu ví kdo je padouch :-) nebo alespon tuší :-)

Zrcadla (2008)

Asi jsem dost dobře nepochopil dějovou linku ohledně duchů v návaznosti na postavu Anny Esseker a tím pádem ani jejich motív k vraždění jiných lidí ALE- to nevadí :-) je to duchařský horor s pár slušnýma lekačkama a krvavýma záběrama a duchové nám nemusí objasnovat co a jak a proč dělají :-) takže velice dobrý horor se super hutnou atmosférou a úžasným koncem :-)

Protivný svůdný holky (2008)

režisér to asi točil jako svůj středoškolský projekt s amatérským štábem hercami a skoro žádným rozpočtem - jinak si tuhle úbohost nedokážu vysvětlit - 1 hvězda za to že jsem bůhví proč u toho veledíla neusnul - co jsem mi u nezáživných filmu stává pravidelně

Polda a bandita 3 (1983)

tady v podstatě není co hodnotit - všechno špatně - 1 hvězda za rybu která podala asi nejlepší herecký výkon ze všech herců a nesmím zapomenout na otravnou country zběsilou muziku která hrála asi skutečně celý film bez přestávky - děs