Dogma (1999)

Konecne komedie s poradnym dejem se super vtipem..moc se mi libil 13. apostol rufus..rufus dlouhy aLe zrovna je zima..Ani Jay s mlcenlivim Bobem nemaj chybu..A alanis jako buh :D ..Nekomu se to od smitha nezda..ale ja davam 5*..

Kill Bill (2003)

Kill bill budu hodnotit zvlast .. Stejne si oba dily zaslouzej 5* ..Hned vysvetlim .. Vol.1 je o akci,kde tarantino vzdava hold akcnakum s brucem lee,jak uz je poznat na Beatrixine kombineze..No akce maximalne stylizovana,se super hudbou,maximalne idiotskym scenarem a super rezii..Nadherny kulisy,predevsim zimni zahrada..hatori hanzo taky vybornej,anime perfektni..kazda scena luxusne propracovana kde do kterej hudba zapada jako puzzle .. Tenhle film si proste nemuzu vynachvalit.. Arrigatho QT

DOA: Na život a na smrt (2006) odpad!

tenhle film byla jedna velka sracka..nikdy jind bych se na to uz nekoukl..nic sem odtoho necekal..ale neveril sem ze by to bylo este horsi nez Street fighter..a ono je..a je to mnohem horsi..dostalo me to ze typek sejme hordu svalu vystrelovaci botou..nebo ze holky lezou po stenach jako spider-man..tomuhle filmu se nedalo ani smat jak to bylo trapny..Corey Yuen jsi lama :)..skus este takhle posrat tekena :D

Osudový dotek (2004)

Po shlednuti tohoto snimku sem sedel na zidli jak oparena slepice..Ruzny proplitani deju,vyborny hrani Ashtona i Amy,me fakt dostalo..Ten napad si zaslouzi bejt v mej topce

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Legenda,klasa,narez..Este nejaky slovicka co tohle skvostny dilo pozvedne do hvezdnejch vysin by se urcite naslo ale urcite nemusim predsavovat :) QT si timto snimkem privlastnil moooc divaku + jednoho uchylaka (me) ..Ja ho proste zeru,ten chlap ma v palici.. Dokaze si obstarat tak vyborny herce kterymu to tak skvele zahrajou(Willis,Travolta,Jackson,Uma) ... Skveli sceny vyspikovany slovnima perlama..na tohle se nezapomina ;)

Ray (2004)

Ani už nevim jak mi přišl Ray do dvdcka ... Ale za to sem nesmírně rad ze sem si ho pustil ... Podle me zatim nejlepsi biografickej film ... Ray je chudak , slepej , fetak , bez rodiny , cernej , ale za to s neuveritelnym talentem hrat na piano a zpivat ty nejlepsi soulovy pisne ... Hned sem si ho oblibil neuveritelnym zpusobem a navzdy se mi vryje do pameti a srdicka.. i kdyz sem dnesni a okolo me hraje Hip hop , techno a dalsi takovyhdle sracky tak si rad poslechnu Rayuv hlas... Ted k filmu - Snad nejlepsi hereckej vykonco sem videl a to Jamie Foxx , neuveritelne zahral Rayovu nemoc (slepotu) sqele to zazpival z pisnicek mi stala husy kuze , hlavne z toho jak se do toho oprel a jak to prožíval :) Ray charles je legenda a Jamie to zahral fakt vynikajicne ..Tenhle film muzu fakt porad ... Dekuju Taylor Hackfordu za vynikajici biografickej film..Teda aspon pro mne :)

Kill Bill 2 (2004)

Pokracuju : vol.2 je hlavne zalozeno na dialogach..typickej QT .. jiste dialogy tady neamj opravdu chybu,pro me jedny z nejlepsich " Asi sem spatnej clovek, ne ty nejsi vubec spatnej clovek,ale kdyz se to vezme tak ses pekna pica" jako nerikam nic ale tohle dilo je proste pro me slast..Ocekaval sem e az nevesta dojde k dalsim 3 ze seznamu ze predvede neco jako s Oren..no ale ono to bylo jinak Budd slozil beatrix dvojtou davkou soli mezi kozy,trocha vetsi akce s Elle a placnuti Billa do 5 tlakovejch bodu me fakt dostalo..cekal sem ze se pohypou jak psy,ale tohle prekvapeni me vzalo fakt moc..Pai Mei ten starej sedivej vsivak je pekne hustej :) QT ses borec !!

Desperado (1995)

Aayayayai ayayayai..akcnak miho mladi..ale i ted patri mezi moje nejoblibenejsi..Antonio jako mariachi fakt luxusni postava,Buscemi ajko hodnej kamarad taky dobrej,zabijak Danny Trejo a Salma,ta rozkosna Salma mi v Desperadu sedla jako nikde jinde..Rodriguezuv pro me nejlepsi film..Svizna vtipna akce,kde i prestrlky sou moc fajn a hodne povedene..Quentinuv vtip o chcani v hospode je taky dobrej :)5* zaslouene

Hej jank še máš ? když už tak to servírovat s originálním dabingem,hlavně né s českým xD ... Cohenuv kzachskej přiblblej přízvuk fakt nemá chybu , tak proč to kazit.. Jako Borat mě fakt dostal , jak už svíma koníčkama (diskodance,pin-pong,opalování),tak jeho stylovýma plavkama,lásce k Pamele a ke slípce,a pak taky jeho smutný výraz :),mít v sobě pár procent promile,a koukat na to v dýmu mariuhany,asi bych už nebyl mezi vámi :) takže 5* a ani o jednu " NOOOOOOT"