Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Skvela komedie,svižná,zábavná,a uchylná..No nemame tohle radi,ja rozhodne jo..Sandĺeruv humor mam rad uz od malyho nickyho,coz ale v zohanovi je o neco jiny,v tom ale neni zadny problem :) No no no no no no , nema to chybu :)

Bezstarostný sex (2007)

svižná zajímavá a hlavně pravdivá komedie,o to co se sexu týká .. v soukromí nechci abz mě přítelkyně bodala análek xD musej bejt i jiný nápady pro vylepšení vztahu :D .. ale 4* zaslouženě

Stalo se (2008)

a Stalo se,davam 4*,za vybornej napad,vybornou hudbu,vcelku normalni herecky vykony,za par slusnejch sebevrazd,a mrazivou atmosferu..Shyamalanovi filmi mam rad,a tvrdi si rict ze pro me je tenhle film mnohem krat lepsi nez jeho posledni film zena ve vode..chlape sem zvedavej scim prides priste..

Hořký měsíc (1992)

oOoooo...Jakoby to bylo ze zacatku sladke,ale casem to horkne...vyborne psychologicke drama,s vybornym Peter coYotem a este lepsi Emmanuelle Seigner..takovej svudnej zenskej bych neodolala ani ja:) a jak ji to slo..z5 k filmu, film me velice zasahl,a pri sledovani Horkeho mesice,me psychicky nicil za ty dve hlavni osoby,prvne sem litoval Mimi a pak Oskara..opravdu strhujici ...a vrele doporucuju VSEM !!.. jinak francouzskej jazky je moc krasnej :)

Mechanik (2004)

Hodne zajimavy kolotoc,v podani opet dokonalyho Bale,doufam ze vecer usnu =)

Requiem za sen (2000)

Film me lezel uz dlouho v pc,ale porad sem na nej nemel chut,kdyz k pritelkyni prijela na vymenej pobyt slecna z francie,snazil sem se sni bavit o filmech,prave ona mi rekla o jejim nejoblibenejsim filmu..Rekviem za sen.. ano chapu ze uz 16 letej solen z francie se film libil,po dnesnim shlednuti,sem si na nej udelal svoje misto v hlave..zajimave propleteni vsech hercu,dokonala surovost sveta..v tomhle pripadu se jedna o drogy,samotu,stari,televizni porady xD,a vztahy mezi mladymi lidmi..ano tohle vsechno nas obklopuje,a proto me to asi tolik zaujalo..jinak velmi super hudba..pro me jedno z nejlepsich dramat..tak Solen "merci za tvoje doporuceni :)

Erotikon (1929)

film sem zatim nevidel ... ale Gustav Machatý je nejak pra pra pradeda miho kamose :D tj nahodicka

Východní přísliby (2007)

4* za : velice zajimavy drama, s ruskymi mafiany a scenu v saune kde je videt aragorbuv pytlik..

Tahle země není pro starý (2007)

Zahrávat si s velkými peňezi a drogy se nevyplácí,o tom me predstavili clapci cohenove, takze zadny rozsvicovaní lampovek u me nebude.. Film me velice zaujal svou drsnosti a syrovosti, pri hazení mince Bardema s jeho paradne ujetym ucesem me fakt dostavala, takovou dobu sem bez dechu dlouho nebyl ... Suprove zahrany role hlavnich 3 hercu.. Tahle zeme se mi fakt libila :)

Monstrum (2008)

2 minuty po shlednuti filmu.. Omlouvam se,sem sokovan, komentar napisu behem roku..dekuji