Černé zrcadlo - Pád střemhlav (2016) (epizoda)

Konečne. Je tu epizóda ktorá ma bavila od prvej sekundy až po tú poslednú. Je síce smutné, že človek si v tomto svete nemohol povedať svoj vlastný názor, pretože by mu boli strhnuté ''body'' , no mohli by sme sa zamyslieť nad tým, či na tom už teraz nie sme úplne rovnako a svoj názor nevyjadríme, pretože sa bojíme, že skončíme ako Lacie. Dovolím si napísať, že toto je zatiaľ moja top epizóda celého seriálu.

Černé zrcadlo - Medvídek Waldo (2013) (epizoda)

Je fajn, že tento seriál trochu odbočil zo svojej komfortnej zóny a ponúkol divákovi aj niečo čo sa zdalo byť až do určitého momentu ako vtipná epizóda. Aj napriek tomu, že sa zdá byť táto epizóda zábavná, tak v sebe má myšlienku nad ktorou by sa dnešná spoločnosť mohla zamyslieť. Pre mňa veľmi príjemné oživenie.

Černé zrcadlo - Lovná zvěř (2013) (epizoda)

Po prvých piatich epizódach musím skonštatovať, že táto bola z nich bezpochyby najlepšia.Bavilo ma to aj napriek tomu, že som bol zmätený z toho o čo vôbec v epizóde ide a koniec ma dokázal skutočne prekvapiť. Po prvýkrát skladám pred nejakou z epizód klobúk dole.

Černé zrcadlo - Přijdu hned (2013) (epizoda)

Ako rozbeh série táto epizóda nie je zlá avšak čím ďalej v tejto časti plynul čas, tým viac som sa nudil. Škoda. Jednoznačne však lepší začiatok druhej série ako tej prvej.

Černé zrcadlo - Celá tvá minulost (2011) (epizoda)

Obávam sa, že na rozdiel od predošlej epizódy, ktorá bola dosť nereálna a nepravdepodobná je táto omnoho bližšie ako by sa nám mohlo zdať. Hodnotím jednoznačne ako najlepší diel celej úvodnej série.

Černé zrcadlo - Patnáct milionů meritů (2011) (epizoda)

Je pre mňa pomerne desivé predstaviť si, žeby sa niečo takéto mohlo stať skutočnosťou. Možno je práve pre nepravdepodobnosť toho, že by sa niečo podobné mohlo stať táto časť trochu pritiahnutá za vlasy no mňa zaujala rozhodne viac ako tá prvá. Taktiež si myslím, že by sa aj z tejto časti dalo na konci vyťažiť o niečo viac ale dá sa uspokojiť aj s niečim takýmto.

Černé zrcadlo - Národní hymna (2011) (epizoda)

Myslím si, že táto epizóda bola poňatá veľmi dobre no je podľa mňa veľká škoda, že téma ktorej sa venovala prvá časť tak skvelého seriálu ako je Black Mirror bola pre mňa nezaujímavá. Napriek tomu, že je to podľa mňa zatiaľ jedna z najslabších častí , z tých ktorých som videl bola aj táto časť natoľko dobrá aby som s pozeraním tohto seriálu neskončil a pokračoval. Jednoznačne to po zhliadnutí takmer troch sérií neľutujem.

Černé zrcadlo - Bílé Vánoce (2014) (epizoda)

Uff. Čo povedať k tejto epizóde. Keď sa tak pozerám na komentáre ostatných tak ani neviem či mám vôbec komentár pridávať. Ospravedlňujem sa ale táto epizóda mi vôbec nesedela. Nie je to síce jediná epizóda s pomalým rozbehom, no vo väčšine z nich sa príbeh rozbehne. Tu sa to aspoň pre mňa bohužiaľ nestalo.

Avengers: Endgame (2019)

Pre mňa perfektné (aj keď emotívne) ukončenie Avengers série. Čím ďalej som sledoval Avengers filmy tým viac a viac ma bavili. Humor tipický pre Marvelovky nechýbal a ako vždy nesklamal. Nesklamalo a spolu s Infinity war pre mňa zatial najlepšie filmy od Marvelu. Za mňa 10/10

Orphan (2009)

Skvelo vymyslený koniec no dlho trvajúci rozbeh a priebeh filmu . Miestami sa to síce scenáristi snažili zachrániť no nebolo to dosť na 5*. Inak nemám čo vytknúť. A samozrejme ako vždy skvelá Vera Farmiga.