• Fantasy

Hulk na neznámé planetě (2010)

Můj první marvelovskej animovanej film a spokojenost. Hulk řádí, jak zatím nikde a to jsem toho od Marvelu viděl dost. Příběh tak akorát, aby nebyl úplně stupidní, ale pobral ho i pětiletý synek. Jen doufám, že se mu nebude o bodlácích zdát.

Černé zrcadlo - Sklapni a tancuj (2016) (epizoda)

Pro mě teda asi zatím největší nářez ze všech dílů. Hlavně tím, že to není posunutý někam do budoucnosti, ale naprosto v aktuální době. By mě zajímalo, kolik lidi si po tomhle přelepilo webku, to by stálo za průzkum.

Černé zrcadlo - Zkušební verze (2016) (epizoda)

Trochu s odstupem mi tam chyběla nějaká hlubší myšlenka, kterou jsem nikam našel u věršiny ostatních dílů. Ale za to atmosféru to má úžasnou a děj parádně vygradovaný.

Blade Runner (1982)

Vizuál a hudba musela před 25 lety být bomba, protože i dnes mě to na první shlédnutí okouzlilo. Příběh samotný je dost haluzoidní nebo plytký nebo se na to budu muset podívat ještě jednou, jestli mi něco neuniklo. Každopádně jsem koukal, protože je za dveřmi pokračování, na které jsem po tomhle zvědavý dvojnásob.

The Defenders - Take Shelter (2017) (epizoda)

Kdo by to byl řekl, že v madam Gao je malý kousek jediho, Jessica zabila ušima, ale nejvíc to tentokrát rozsekl Stick.

The Defenders - Royal Dragon (2017) (epizoda)

Super konverzačka s konečně jedním dobrým nástupem Sigourney, ale Jessica ji následně naprosto vyoutovala :D :D

The Defenders - Worst Behavior (2017) (epizoda)

Ještěže se na konci trošku požduchali, jinak krom dobře hláškující Jessicy, nějaké takové zmatené kličkování a najednou jsou všici v jednom baráku. Ok no, pojďme dál ...

The Defenders - Mean Right Hook (2017) (epizoda)

Ač mě Ironfist trošku sral svýma depkama či co toe (jako jedinýho jsem neviděl jeho sólo, tak mi možní něco uniká), tak seznamovacím tanečkem s Lukem si to u mě vyžehlil. Trošku přidat celkově na tempu by neškodilo, ale i tak spokojenost.

The Defenders - The H Word (2017) (epizoda)

Nevím, co mají všici za problém. Pro mě to bylo prima shledání se spoustou starých známých. Hlavně Jessica pobavila dost slušně. Pro neznalé myslím příjemné představení jednotlivých hrdinů a lehce jejich světů. A tak nějak je v pozadí jasné, kam to míří, což se v závěru potvrdí, jen ten závěr mě přišel trošku odfláklej. Co mě ale mrzí, že tu máme opět klasickou nemastnou neslanou vznělku, kterou budu u dalších dílu přeskakovat, stejně jako u sólových seriálů. Tak snad u Punishera se dočkám zapamatování hodné vznělky. Díky bohu aspoň za fajn hudební podkres u scén s Lukem.