• Fantasy

Sestra (2018)

Nebál jsem se ani chvíli, dvě hvězdy za slušnou výpravu a relativně slušný doplněk ke conjuringu, ale jinak samostatně dost špatný, škoda.

Ježek Sonic (2020)

Samotná postava Sonica hlavně pro děti velmi sympatická a já osobně si moc užíval Careyho, tahle role opět sedla jeho cáklému já. Kež by natočil pokračování Masky.

Panství Downton (2019)

Je tam prostě vše, co jsme milovali na seriálu, takže naprosta spokojenost.

Legion - Season 2 (2018) (série)

Stále neuvěřitelné originální pojetí, v druhé sérii se vyšvihla hudba, přemýšlím, že koupím soundtrack na vinylu. Obrazová hravost tvůrců mě stále dokáže překvapovat. Jen my přišlo, že děj tentokrát haluzil občas moc, až jsem se v tom občas ztrácel, proto hvězda dolů, jinak bych dal pět. A finální souboj prostě epickej.

Hra o trůny - Dlouhá noc (2019) (epizoda)

Mělo to skvělé zapamatování hodné momenty, ale proč to mermoci muselo být tak dlouhé? Napínavý úvod byl až zbytečně přepnutý a jinak spousta nepřehledné vaty. Kdyby to mělo do hodiny, mělo by to imho daleko větší spád.

Captain Marvel (2019)

Sympatické představení mimozemských ras, které budou počítám důležité v další fázi Avengers.Samotná Capitan Marvel skvěle obsazena, ale jinak takový marvelovský standard, který pobaví, ale nijak zásadně se do paměti nezapíše. Dal bych 3*, ale čtvrtou přidávám za Goose :-)

Shazam! (2019)

Já se ty dvě hodinky, moc dobře bavil, ale ne zas tak moc a šlo z toho určitě vytřískat mnohem víc. Chtěl jsem dát 4*, ale za ten nevyužitý potenciál jen 3. Tak třeba bude dvojka a víc se do toho opřou.

Barry (2018) (seriál)

Vykouklo to na nás na HBOGO, chytlo a nepustilo. Po první sérii mám tendence dát 5*, ale ještě nějaký prostor pro zlepšení tam je. Ale postavy to má naprosto skvělé. A hlavně pro lidi co koukali na Dextera je to super "volné pokračováníů :D :D

Ant-Man a Wasp (2018)

Čekal jsem lehce nadprůměrnou zábavu s dávkou rodinného patosu, ten nechyběl, ale oproti jedničce mě přišel tak akorát a davkovaný a celkově mě to po jedničce velmi mile překvapilo, ať už to, že jsem se několikrát upřímně od srdce zasmál, tak slušná zaporacka a i vše ostatni okolo dobře šlapalo. A největší plus, že wasp zhodila ten děsnej účes z jedničky.