• Fantasy

Jak vycvičit draka 3 (2019)

Váhal jsem mezí 4 a 5 hvězdama, ale je to opravdu důstojné uzavření triologie. Trošku mě jen mrzí, že zaporák dostal málo prostoru, myslím, že měl větší potenciál, ale asi skrz dodržení stopáže unosné pro dětské publikum, mu nebylo dopřáno. No a musím i zmínit úchvatnou grafiku. Doma koukáme v HD na seriál Jak vycvičit draky a to je super, ale tohle bylo fakt super žrádlo pro oči.

Šťastné údolí (2014) (seriál)

Krásně britské, krásně syrové, krasně napsané.

Logan: Wolverine (2017)

Tak bohužel mé velké očekávání, způsobené pozitivními ohlasy, nebylo naplněno. Jako film je to dobrej, ale žádný extra zážitek si z něj neodnáším.

Mission: Impossible - Fallout (2018)

No ač každej ví, že to dobře dopadne, tak jsem se na tom křesle pěkně ošíval napětím a někteří v kině i vískali, když ty vrtulníky sjížděli níž a níž. Že to mělo dvě a půl hodiny mi vůbec nepřijde, výborná jízda.

Úžasňákovi 2 (2018)

Příjemně překvapilo, že po letech se letech navázalo, tam kde se přestalo. Zápletka super a při scéně s mývalem jsem zas jednou v kině brečel, brečel smíchy. Prostě důstojně úžasné pokračování.

Ash vs Evil Dead (2015) (seriál)

1.série nadchla, 2. dobrá, ale nadšení lehce opadlo, ale 3. předčila všechny má očekávání. Ash 4ever!

Ash vs Evil Dead - Baby Proof (2018) (epizoda)

3.série táhne laťku stále výš a výš. Tahle epizoda je toho důkazem, protože ať už evil kid nebo pablova pusa na noze Kelly, Ash dokáže stále překvapovat. Teším se na zbytek.

Avengers: Infinity War (2018)

Ty kraso, že to při té délce udrží mou pozornost každou sekundu, jsem fakt nečekal. Prostě boží. Už se těším, až se Thanos vrátí z dovolené.

Legendární parta (2012)

Vzhledem k místnímu hodnocení jsem čekal průměrný animak, takže jsem byl mile překvapen, protože tahle parta bavila, jak mého synka, tak i mě. Kéž by došlo i na pokračování.