• Fantasy

Hra o trůny - Drak a Vlk (2017) (epizoda)

Teď už je definitivně jasné, že o tohle spisovatelský brk George R.R. Martina nezavadil. Ale mě to nevadí, ono kdyby se to dále po martinovsku zamotáválo, tak by se z toho , už asi jen tak nevymotali. A hlavně furt je to parádní podívaná.

Ace Ventura: Zvířecí detektiv (1994)

Vím, že kdybych se na to koukl dnes, že z toho nebudu tak odvařený. Ale nikdy nezapomenu, jak jsme to viděli úplně poprvé na nově, když jsme byli s bráchou zrovna u babičky a jak jsme se od začátku do konce řezali smíchy. Asi jeden z nejlepších Careyho komediálních výkonů.

Černé zrcadlo - Pád střemhlav (2016) (epizoda)

Tohle je hodně ostrý žrádlo. Musel jsem to přes noc strávit, abych byl schopný k tomu něco napsat. Ale když jsem ráno v šalině mimo koukání z okna koukal po lidech, co jen čumí do mobilu, tak mě zamrazilo, jak moc reálná to možná je. Možná by se to mohlo preventivně zařadit do výuky na školách, ale teda jen s dostatečnou následnou diskuzí, aby děcka pochopili ...

Legion - Chapter 6 (2017) (epizoda)

Návrat do cvokárny fajn, haluze dobrý, ale škoda, že nějaký větší zvrat si nechali do dalšího dílu, protože tady v tom se toho zas moc nestalo a spíš se jen haluzilo.

Černé zrcadlo - Lovná zvěř (2013) (epizoda)

Pro mě zatím asi nej díl zatím. Furt jsem čekal, co se z toho vyklube a rozuzlení mě fakt dostalo.

Legion - Chapter 5 (2017) (epizoda)

Tak tahle epizoda, už si zasluhuje plný počet. Lehký začátek, návštěva 3.divize slušný, hlavně kamerové záznamy a konec v baráku a závěr jedna velká paráda.

Doktor Strange (2016)

Jáááj, tak to mě mrzí, že jsem to prošvihl v kině, bo to bych dal asi všech pět hvězd. To co už to bylo řečeno mnohokrát, uchvátné vizuály, Benedictovi ta role sedí snad ještě lépe než Sherlock. A hlavně mě přišlo, že to sqěle odsejpalo, žádné zdlouhavé vykecávání se, ale jakmile se něco jen trošku natahovalo, už přišel nějaký menší čí větší zvrat. Jedině snad to finále, mohlo byt kapet vyšperkovanější.

Legion - Chapter 3 (2017) (epizoda)

Po této epizodě prosím doplnit do zařazení seriálu vedle akční i horor, protože po dvou třetinách, které byli trošku rozvláčnější, mě závěr epizody pěkně prohnal mráz po zádech.

Všichni jsme stejní (2015)

Chjo, je super, že hrstka lidi dělá super uvědomělé animáče, jen škoda, že většině to furt nedochází.

Lou (2017)

Velmi milé překvapení před projekcí Auta 3. Jak je u Pixaru zvykem o grafické stránce není nutno ani psát. Ale spíš ten super nápad, spád a i nějaké to poučení, kterému porozuměl i můj pětiletý syn. Škoda jen, že ty Auta 3, které následovali byli už slabší.