Zataženo, občas trakaře (2009)

Docela zklamání, pamatuju si to lepší a vtipnější, v některých momentech velmi ploché a je tu obrovská dávka klišé(jestli bych to měl říct o nějakém filmu, tak právě o tomhle), docela i místy stereotypní. Některé fórky ujdou. Zajímavé nápady nespasí celý film.

Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem (2007)

Bylo mi Roberta Forda líto, ale nemělo by, vážně mám z této postavy rozpačité dojmy: bez charisma, žádná gestikulace, myslí se že může být vyjímečný, ztotožnitelný, litoval svého činu, vydělával na vraždě Jesseho Jamese, zradil Jesseho Jamese, poslední roky svého života byl už uvnitř mrtvý, stal se z něj snadný terč, s Jesse Jamesem nebyl moc velký kamarád, i přesto že ho obdivoval.

Pařba ve Vegas (2009)

Nejlepší crazy komedie minulé dekády, komedii kterou jsem viděl tak 100krát a nikdy mě nepřestane bavit.

Blade Runner 2049 (2017)

Je mi obrovskou záhadou proč tenhle film nevydělal.

Blade Runner (1982)

Skvělý vizual, skvělá hudba, skvělý výkon Rutgera Hauera a Harrisona Forda. Za mě nejlepší Sci-Fi detektivka a ne-li nejlepší Sci-Fi vůbec. Film který by měl být rozhodně v TOP 300.

Hra o trůny - Série 8 (2019) (série)

Má nasranost 11/10, má vůle si přečíst knížky 11/10, má vůle přispět na přetočení poslední série 11/10 (raději bych byl kdyby přetočili poslední čtyři), Mé přesvědčení že LOTR má lepší bitvy 11/10. Největší zklamání všech dob

Hra o trůny - Dlouhá noc (2019) (epizoda)

Doslova 5 postav o kterých si všichni mysleli že se nedožijí konce + 1 u které mě to překvapilo. Mimochodem jinak strašně zmateně natočená bitva, tohle nesahá ani LOTR po paty

Sociální síť (2010)

Na poprvé jsem necítil moc velké sympatie vůči Markovi, i na podruhé jsem měl malinký problém s ním, ale asi mi při 1. zhlédnutí ušel dialog "Vy nejste hajzl, ale snažíte se jim být" což mi docela změnilo pohled na Marka. Byl tak trochu ještě částečně zmanipulovaný Parkerem a hrál si na velkýho podnikatele a businessmana, při tom to byl stále ten nerdík, který nerozumí světu kolem sebe a nepřemýšlí nad tím jak jeho rozhodnutí mohou mít dopad na ostatní. Mimochodem herecké výkony jsou fakt skvělé (Garfield a Eisenberg) a velmi mne překvapil výkon Justina Timberlaka, který ztvárnil bezcharakterního hajzla. Film který jsem tak trochu nedocenil(4*), teď ho musím docenit a dát mu plný počet hvězd.

Hra o trůny - Série 7 (2017) (série)

Upřímně jsem trpěl a docela dost, ale stále to má jakžtakž slušný příběh, i přes několik nesmyslů. Hodně postav se chová jako po lobotomii mozku. Vizuálně to vypadá furt poměrně dobře. Stále si to zaslouží víc než 2*, i přes několik událostí které mi nedávali vůbec smysl.