Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

Skvělý začátek a skvělý konec. Arnold je tu dobrý, ale v předchozích dílech mě bavil víc. Claire Danes mám rád, ale její postava mi nebyla nijak extra sympatická, ale zas na druhou stranu jsem k ní necítil nějaké negativní emoce. Nick Stahl není moc dobrý herec, ale mám postavu Johna Connora rád. Kristanna Loken je dobrá záporačka, ale se záporáky z předchozích dílů se nemůže rovnat. Akce tu ujde, ale příjde mi, že jí tak trochu něco chybí. Taky je tu hodně nelogičností. Také film dokáže skvěle pobavit, jako předchozí díly. Jako celek to funguje, hlavně díky skvělému závěrečnému monologu.

Terminátor (1984)

James Cameron je jeden z nejlepších režisérů všech dob, tento film je toho důkazem, i když mám raději 2, tak tento film pro mě je jeden z 10 nejlepších akčních filmů všech dob. Arnoldova ikonická a nejlepší role, upřímně bůhví jak by tento film byl dobrý bez Arnoldova charismatu. Cameron stvořil jednu z nejlepších filmových postav všech dob, ale Arnoldovo charisma tuto postavu vynáší do nebeských výšin a do síně slávy filmových postav. Triky jsou tu poměrně dobré, při 1. zhlédnutí si pamatuji že ta finální scéna s Terminátorem vypadala hrozně, ale když jsem to viděl teď ,tak názor musím změnit o 180 stupňů a nechápu co se mi na té scéně nelíbilo. Akce je tu non-stop je naprosto skvělá. Michael Biehn tu ujde, ale byl mi sympatičtější ve Vetřelcích. Linda Hamilton mi nikdy nebyla moc extra sympatická, ale Sarah Connorova je celkem dobře napsaná, ale ne moc dobře zahraná. Docela mě překvapilo že je tu dost nechutných scén (Arnoldovo oko), které jsem si nepamatoval, ale nedivím se, kdo by si tuhle nechutnou scénu chtěl pamatovat. Jízda která ani na chvíli nezabrzdí, Cameron v téhle době absolutně nezastavitelný.

V síti 18+ (2020)

Existence této verze je pro mě nepochopitelná. Prakticky to stejný, jen víc penisů.

Černý kotel (1985)

Pár vedlejších postav je docela fajn, i přesto že je sotva znám, i tak mi byly poměrně sympatické(Gurgy, chlápek s harfou..). Pak jsou tu ty které mi sympatické nebyly, ale to hlavně kvůli tomu, že jsem toho o nich moc nevěděl. Hlavní protagonista je namyšlený kokot, byl mi velmi nesympatický a jeho vývoj postavy mi přišel docela umělý. Hrozný dialogy, spousty dějových děr a samozřejmě extrémně moc nelogičností. Hlavní záporák vypadá Cool, ale jeho charakter až tak moc cool není, obyčejný generický záporák. Ve filmu se aspoň něco furt děje a neunudí. Film zabaví, ale kvalitativně moc dobrý není.

Liška a pes (1981)

Jeden z nejlepších filmů v Disneyho nejhorší éře(1968-1988). Animace pěkná, postavy nejsou špatné, ale přišlo mi, že všichni jsou přehnaně hysterický a přehnaně nesnášenlivý vůči lišce Toddovi. Závěrečný souboj byl v té době nejemocionálnější a nejlepší ze všech Disneyovek, pak samozřejmě později to trumfnul Lví král.

El Camino: Film podle seriálu Perníkový táta (2019)

Docela nezajímavá epizoda Breaking Bad, ještě natažená na 2 hodiny. Furt jsou tu dobrý postavy, i ty nové ujdou. Režijně to není špatné, ale scénář mi přijde takový mdlý a nezajímavý. Jesse Pinkman dostal důstojný epilog, přesto by mohl být lepší. Je to fajn uzavření příběhu Jesseho Pinkmana a ostudu to nedělá. Mimochodem v den publikace tohoto filmu, zemřel Robert Forster, který tu hraje docela důležitou roli. Film který asi neunudí, ale já čekal trochu víc 6/10

Volejte Saulovi - JMM (2020) (epizoda)

Doufám že se vrátí Tuco a nechá toho blbečka pověsit.