Dovolená za trest (2014)

Sorry ako ale tento film je úžasný. Samozrejme keby vymenili toho Froda a trochu zosekali niektoré trápne vtipy tak by to bolo omnoho lepšie, ale stále je to film, ktorý zahreje pri srdénku

Nic ve zlým (2023)

Oh man, velice zlý character build up, ale že velice. Takto sa asi cíti osoba s bipolárnou poruchou. Dve hviezdičky za zopár vtipných scén a za Stooges v soundtracku.

Sestra II (2023)

More gádžo na kerú mačku sa točia takéto filmy. Už by mohli konečne tvorcovia pochopiť, že strach ide najmä z neznámeho a nie že budú ukazovať to tú pobledlú mníšku z neumytými zubami stále dookola ako na bežiacom páse. Áno, občas to bolo strašidelné, ale bolo to strašidelné kvôli tomu, že to bolo na vás natlačené, najmä po zvukovej stránke, a nič iné ako zľaknúť sa proste nešlo. Jednu hviezdičku za Maurica a Sophie, ináč fakt že hrúza des.

Šílená noc (2022)

Problém je v tom, že to má strašne blbý lacný scénar, typická americká blbosť. Človek by čakal viac čierneho humoru, lepších bojových scén, a ani mi nejako z toho necítiť tú vianočnú atmosféru, ktorú som od toho trochu očakával. Celé mi to dáva pocit rýchlo splácaného filmu. Not great, not THAT terrible 2.5/5

Wednesday - Prokletá dívka Wednesday (2022) (epizoda)

Ja ti neviem čéče... má to taký ten typický prízemný priblblý americký humor s lacným scénarom od netflixu a ten Burtonovský nádych je tam podľa mňa minimálny, akože je tam, ale je to také celé zahmlené. Možno trochu potešila scéna s Beetlejuice alike príšerou... Uvidíme čo to dá xd

Vřískot (2022)

S ťažkým, ale že fakt tažkým srdcom dávam tomu 3 hviezdičky, lebo tam bolo toľko scén čo som sa ja chytal za hlavu, že adios, ale tak to asi malo byť - priblblý teenage slasher, či?

Outsider - Must/Can't (2020) (epizoda)

Kámo, zapáliť stoličku na svojom trávniku je frajerina :D Veľky build up, ale nakoniec som sa nedozvedel to čo som chcel, čiže celkom naprd ukončenie - skončilo to a v hlave mi len behala veta "Co včil?"

Super Mario Bros. ve filmu (2023)

Bruh animácia úžasná, farby vymakané ale takúto príbehovo scenárovú hromopičovinu som dlho nevidel. Strašne rýchlo nasekaný dej, nie moc vtipné scény a extrémne klišé situácie. Ale animáciu a celkový vzhľad to malo fakt že úžasný, to sa im musí nechať. A slovenský dabing, ako pri väčšine animákov je fajn.

Black Adam (2022)

Efekty a triky z Ameriky sú super, o tom žiadna, ale jednotlivé strihy obrazov a ich celková kompozícia mi prišla veľmi nedobre spravená, miestami neprehľadná, taká oku nelahodiaca. To isté platí aj pre hudbu, ktorá moc nezaujala, niekedy sa až moc opakovala a bila mi do uší - niekedy by sa hodili aj tiché momenty. Mimo to, obyčajná klišé komiksovka, taká do počtu. Mohol som sa ísť radšej za tie peňáze niekam najesť že.

Slayer - Repentless (2015) (hudební videoklip)

B-čkový videoklip s veľa násilím bez nejakého hlbšieho významu - aspoň podľa mňa. Hudba super, ale klip išiel mimo mňa