Divadlo hrůzy (1976)

No jediné co bych asi pochválil, je docela solidní hudební doprovod a poměrně slušný závěr filmu.Jinak je to béčkovina jako vyšitá a o hereckých výkonech se ani zmiňovat nebudu.Snad jenom Seamus O'Brien něco hrál...ale jinak opravdu špatný trasher se špatnými triky a s mizernými hereckými výkony.

Ještě žiju s věšákem, plácačkou a čepicí (2006)

Prostá a naprosto obyčejná komedie s jednoho malého nádraží a osob s ním spjatých.Herecké výkony i neherců se mi líbily...Jaroslav Dušek byl opět výborný, Jiří Vymětal zaručeně nesklamal a Igor Chmela mě mile potěšil..(po filmu Pravidla lži už podruhé)

Podstata strachu (2008) (seriál)

Kvalitní náhrada za Masters of Horror.

V odborné péči (2008) (seriál)

Po pěti epizodách tohoto seriálu musím uznat, že originální produkce HBO opět přišla s něčím výjimečným. Tento nový projekt pojednává o jednom zkušeném psychiatrovi, který má problém s pacienty. Už s nimi nedokáže mít trpělivost. Například v jedné scéně se ho manželský pár ptá, jestli má jít žena na potrat a on protože ho manžel zatáhne až do rohu řekne, že si myslí, že potrat by byla nejlepší volba. No ale nechci dělat spoilery...jenom bych chtěl říct, že tento seriál je naprostá špička a že každý komu se líbí projekty HBO nebo televize Showtime by si to neměl nechat ujít...hlavní role se úžasně zhostil Gabriel Byrne. Určitě si ho po několika dílech oblíbíte...seriál je volně ke stažení přes torrenty a vysílá ho americká HBO. Kdy se dostane k nám to opravdu nevím. Stručně a jasně: "Pokud chcete mít kvalitní zážitek ze seriálu, tak v současné době je In Treatment tou jasnou volbou." A tak si usedněte na pohodlnou sedačku a nechte se unést půhodinovými terapiemi s rozlišnými osobami ale stále tím stejným psychiatrem.!

Tajemné zlo (1987)

Hodně dobrý horůrek ze zlatých 80.let, kdy se točily horory jako na běžícím páse....skvělá atmosféra, Kyle MacLachlan a Michael Nouri hrají dobře a hodně dobře je i na tom děj a atmosféra...prostě 4****.

Bratři a sestry (2006) (seriál)

Pilotní díl tohoto seriálu mě opravdu velmi zaujal...jak dějově, tak i co se týče herecké stránky...a to se musí hlavně pochválit...herecké obsazení je opravdu skvělé...4 ****

Černobílý den (2006)

Příjemné překvapení -- není to samozřejmě žádné veledílo ale přeci jen si myslím, že na svůj rozpočet a podmínky je to solidní amatérský film. Má v sobě i nějaké to poselství......a navíc s podporou poměrně dobrého hudebního doprovodu vytváří skutečnou reálii dnešního života.

Černý jezdec (2000) (TV film)

Poměrně solidní televizní thriller...viděl jsem to asi před třemi roky na nově a docela mě to zaujalo.

Delta Force 2: Kolumbijská spojka (1990)

Pokračování v ničem nezaostává za prvním dílem. Chuck Norris stále klátí soupeře a po celou dobu stopáže je nadmíru akce.