Nová noční můra (1994)

Wes Craven tuhle sérii skvěle začal a taky skvěle zakončil.

Cabin Fever 2 (2009)

Pokračování, které je tom kvalitativně stejně jako první díl. Takže takový standart no....standart, kde podle mě o něco přibylo nechutných scén a krve, která teče snad ze všech lidských orgánů a otvorů. Herecké výkony jsou průměrné (zkrátka nic vyjímečného). Možná bych vypíchl výkon Giuseppe Andrewse, který si zahrál i v jedničce. Ten si myslím, že svou roli pařmensky-laxního policajta hraje fakt dobře. Ale to je asi tak všechno....film zralý na *** u kterého se nenudíte.

Esmeralda (1997) (seriál)

Kdysi to sledoval každý. Pamatuji si, že lidé vždycky netrpělivě čekali na další epizody a venku se o tom pak pořád mluvilo a mluvilo. Určitě se jedná o jednu z mála telenovel, která je opravdu vyjímečná a i když se jedná o tento žánr, tak trošku nerozumím tomu nízkému hodnocení a skoro samému odpadu ! Já prostě dávám *** a dávám to s plným vědomím.

Noční můra v Elm Street 2: Freddyho pomsta (1985)

Druhé pokračování už není takovou jízdou, jakou byla suverénní jednička ale na druhou stranu, je tu řada dobrých scén (Freddyho vylezení z těla, ukázka mozku). Hlavně bych rád napsal, že Robert Englund to prostě "drží".

Nejtěžší yard (1974)

Originál je opravdu o něco lepší než jeho remake, jak už napsal Javert. Burt Reynolds je ve své roli naprosto přesvědčivý a celkově jsou od všech zúčastněných nabízeny dobré herecké výkony. Také bych rád napsal, že tento originál beru spíše jako čistě sportovně-vězeňské drama s občasnou špetkou humoru -- remake jsem celkově bral jako jasnou komedii (i když pár dramatických momentů tam bylo...to je jasné).

Hádej, kdo lže! (2009) (pořad)

Slabý odvar skvělého pořadu "Hádej, kdo jsem!"

Hádej, kdo jsem! (2007) (pořad)

Nízké hodnocení nechápu ! Mě tenhle pořad vždy pobaví a příjemně naladí. Zejména, Bob Klepl a Martin Zounar jsou opravdu jistotou dobré zábavy...ale samozřejmě, že ani Bendová není špatná. Jenom, ta Holubová mi tam nějak "neštimuje". To ovšem ale nijak nesnižuje hodnocení -- já s naprostým klidem dávám 4 hvězdy !!!

Smyslné hrátky (2001)

Typický "eroťák" z velké kupky laciných filmů, které nesmírně ráda odkupuje TV Nova. A samozřejmě, že ve filmu jsou takřka nulové herecké výkony, trapně nasnímané intimní scény, naivní pokusy o nějaký ten humor a bohužel musím říct, že i ty slečny za moc nestáli. Celkově se jedná o snímek, který spíš uspává než vzrušuje. Žádný děj a převládající nelogičnost. Ta jedna hvězdička je za pěknou lokaci natáčení (ale to je fakt vše, co se dá nějak pochválit).

Partička (2009) (pořad)

Improvizace nikdy nebyla vtipnější !