Po stopách krve (1969)

Třetí kriminálka s majorem Kalašem je opět výborná.

Vrah skrývá tvář (1966)

Vynikající kriminálka. V pořadí již druhý film s majorem Kalašem

Strach (1963)

Major Kalaš poprvé v akci.

Braindead - Živí mrtví (1992)

Jeden z nejbláznivějších a nejnechutnějších hororů, které jsem za svůj dosavadní život viděl. Něco tak šíleného se jen tak nevidí...hektolitry krve, příšerné nechutnosti, černý humor a dokonce špetka romantiky. To všechno je obsaženo v jednom jediném filmu. Jenže člověk z tohodle "hnusu" nemůže odtrhnout oči...sleduje film dál protože nevěří svým očím...táhne ho to a neskutečný humor spojený s nadměrnou brutalitou ho strhává každým coulem. Musí se nechat, že takový film už asi nikdo nikdy nenatočí a tak si tohodle dílka neskutečně vážím...a i proto oceňuji plným počtem hvězdiček.

Vincentův svět (2004) (seriál)

Jelikož 9. a nejspíš i poslední sérka "Scrubs" už pomalu ale jistě končí (zbývají už jenom 2 epizody), tak jsem si musel najít náhradu. Hledal jsem hledal až jsem dohledal. A musím napsat, že jsem sázel na kvalitu. Vsadil jsem na originální produkci HBO (ta mě nikdy nezklame) -- konkrétně na cenami ověnčený Entourage. A co říct ? Je to prostě "skvostné". Cca 25 minutové epizody mě vždy pobaví a chvilky u mého monitoru zpříjemní na 100%. Nemůžu si vynachválit herecké obsazení (Jeremy Piven je famózní) a celé to dění kolem světa hollywoodské star. HBO opět dokázala, že společně se Showtime je naprostou špičkou v seriálové produkci.

Svatba upírů (1993)

Můj oblíbený film...člověk se zasměje a zároveň je i napnut...určitě se jedná o zdařilý snímek pana Soukupa a vždy když je možnost, tak se na to "juknu".

Wolf Lake (2001) (seriál)

Viděl jsem asi tři první díly..pak jsem se ale na to vykašlal..prima to totiž dávala strašně pozdě..jinak hodně dobrý hororový seriál se skvělým Louem Diamondem Phillipsem.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

To zase bude Nova frajeřit..budou mít Losťáky 3.řadu a Prison Break..pak šílená porce premiér filmů které jsme už dávno viděli v kině nebo dvd..To budou zase koláče..pak se zase rozjedou do dětských domovů..a udělají si renomé "hodné " televize.Odstartují si Ulici..otevřou růžovoučkou Ordinaci s naprosto otřesným hereckým obsazenstvem a hurá se sledovaností nahoru..

Pojišťovna štěstí (2004) (seriál) odpad!

Ach jo! Ta seriálová skládka je už tak nabytá tolika výtvory a paskvily, že se přeplnila.Zítra jistě najdeme jinou skládku a určitě i tento seriálový skvost oceněnými mnoha cenami Anno(nejlepší ocenění na světě)do ní vložíme!!!