• Krátkometrážní

Do temnoty - Dům na stromě (2019) (epizoda) odpad!

Horší než Pooka!, ale ne o moc. Pooku jsem alespoň proskipovával, ale tohle jsem jen skipnul na konec, který byl taky sra*koidní. Hrozně nudné a ty dialogy jsou otřesné. Horší jsem za dlouhou dobu neviděl. Dialogy fakt hrůza. Nechápu, jak tu mohl hlavní představitel hrát. Čarodějky jsou opravdu nudné a ani nejsou zajímavé. Moc jsem je ve filmu neviděl, jak jsem to potom přeskočil. Celý průběh strašně nudný a nezajímavý. Dům na stromě tu vůbec není. Tohle mají být za svátek asi Čarodějnice?

Do temnoty - Dole (2019) (epizoda)

Moc jsem se na tento díl těšil kvůli vysokému hodnocení, plakátu a kvůli tomu, že valentýnský díl ve druhé sérii je pěkná sra*ka. Líbí se mi, že výtah zde využívají dobře, ale v jednom momentu jsem i čekal, že se průběh dílu přemístí jinam. Bohužel se tak nestalo a to mě zklamalo. Ke konci je díl lehce horší a konec je špatný. Myslel jsem si, že dám horší 4 hvězdy, ale konec to rozhodl. Čekal jsem, že to bude áčkový, ale potom to sklouzlo na béčko. Stále ale nejlepší výtahový film/díl, který jsem doposud viděl.

Do temnoty - Nový rok, nové já (2018) (epizoda)

Tenhle díl řadím na 3 části - tlachání, předsevzetí až po konec hry nikdy jsem a na zbývající část (ta byla nejlepší). V první části si neumím vůbec přiřadit, jak se hlavní postava chová a jaké má názory. Vadí mi, jak je hrozně nijaká, zamlká, drží hubu, vypadá to, jako by ten večírek neuspořádala ani ona. Danielle je normální a ostatní jsou dost podprůměrný. Na začátku druhý části se to lehce, ale fakt jako málo rozjíždí. Vyfinišování hry nikdy jsem se to začíná docela dost zlepšovat. Tady u konce druhé části začíná mít hlavní postava konečně nějaké emoce a chápete její charakter. V třetí části se to divně rozjede, ale pak se to vysvětlí a přichází zabíjení. Hlavní postava je hodně dobrá. Třetí část má pár chybiček, ale působí hodně dobře, a kdyby v tomto stylu byl celý díl, tak bych dal 3 nebo 4 hvězdy. Hlavní postava ve třetí části, díky mokrým vlasům vypadá jako z Tajemství loňského léta, což je super. Killy jsou v pohodě, ale nic extra, spíš se vám líbit nebudou. Poslední kill je docela neuvěřitelnej a štve mě trochu, že to takhle lehce zkazili. Objasnění incidentu je zbytečně složité a má chyby. Stačila by pravdivá verze, jen by upravila začátek a měla by to snadnější. Díl má docela artovou kameru. Postupem času se zlepšila a zalíbila se mi. Lepší 2 hvězdy.

Do temnoty - Pooka! (2018) (epizoda) odpad!

Sra*ka, která si hraje na něco psychologického a víc. Opravdu nesnáším, když si sra*ka jako je tato, hraje na něco psychologického a víc. Nechápu, že je to TEN Pooka. Nevypadá ta hračka ani hezky. Začali jsme to potom přeskakovat, a když jsme to skipnuli na konec, tak jsem vážně nic nechápal (asi kvůli tomu, jaká je to sra*ka a kvůli přeskakování). Mělo to mít nejspíš nějaký ,,významný konec''. Buďto Poooku miluješ nebo JI nenávidíš.

Do temnoty - Z masa a krve (2018) (epizoda)

Nalákalo mě červené hodnocení. Díl připomíná film, což je dobře. Dobrý průběh, ale dceřiny narážky jsou občas až moc zjevné :D. Nejvíc mě na dílu mrzí pouze jedna vražda. Byla boží s hodně krví (nejsem typ, co zbožňuje gore, ale tady se to vážně povedlo). Bohužel jsem čekal asi 3 vraždy. Kdyby tu byly ty 3 vraždy, dal bych 4 hvězdy. Po dokoukání jsem si připadal, jako bych zhlédl průměrný film.

Do temnoty - Tělo (2018) (epizoda)

Nápad mi zněl hodně dobře a nezklamal mě. Oceňuji, že vrah je opravdu chladný, dobrý průběh dílu, postavy, logiku postav, smrti a vtipy, ale mohlo jich být více. Dobrý uvítací díl. Na konci je zvrat, díky kterému se změní konec, což jsem trochu rád. Dávám horší 4 hvězdy za to, že zde nebylo tolik vtipů.

Neuvěřitelné příběhy (2020) (seriál) odpad!

Opravdu hrůza. Staré Neuvěřitelné příběhy jsou strašlivě podprůměrné, ale tohle je ještě horší a to je rok 2020! Intro je humus! Hudba k těm zpomaleným záběrům vůbec nesedí a jednoduše to prostě vůbec k sobě nepasuje. Vůbec se mi nelíbí. K tomu by to mělo mít nějaký spád, a žádný to nemá. Štve mě přehnaná korektnost seriálu (gayové, čerňoši...). První díl je strašně a příšerně ohranej a trapnej. Hlavní postava je podprůměrná tak jako jeho bratr. Strašně dlouhé a nudné. Staré Neuvěřitelné příběhy bývaly taky strašně nudné a dlouhé, ale furt to bylo jen asi 22 minut ne 50 minut! Je trouba, že neví, co způsobilo cestování časem. Ta ženská není vůbec hezká. Nechápu, že byl do ní tak zažranej. Kamera má občas docela divné úhly a moc se mi nelíbí. Konec příběhu je strašně trapnej a kýčovitej. Ani to nepřipomíná Neuvěřitelné příběhy. Druhý díl je ještě horší, ale je to především kvůli logice a příběhu dílu. Běhají mezi autama, a pak se diví, že jí jedno razí. Asi je trochu ťuk ťuk, ne? Postavy nejsou příjemné a díl je opět strašně nudný. Došla mi trpělivost a začal jsem to po 16 minutách přeskakovat. Stejně by to byl jen nezajímavý a předvídatelný průběh tak jako u prvního dílu. Konec je strašný. Tyto nové Neuvěřitelné příběhy mě opravdu naštvaly. Podle mě je mnohem horší vidět blbej seriál než film. VYHODNOCENÍ: KOUKNĚTE SE NA DRUHOU SÉRII NOVÝHO THE TWILIGHT ZONE A PAK NA TOHLE, A UVIDÍTE SAKRA ROZDÍL

Ženská na vrcholu (2019) odpad!

Díval jsem se, jen protože to babička hrozně chtěla vidět. Byla nakonec hodně zklamaná, a když zbývala půlhodina, tak usnula. Vůbec se nezasmála a já taky ne. Prostě tohle mě utvrzuje v tom, proč nemít rád český filmy. Nápad je nijaký, jasný postup, nuda, žádné vtipy a Martin Dejdar si hraje na borce, ale vůbec mu to nejde. Vůbec jsem nepochopil, proč Polívková skončila s tím, se kterým skončila. To mně připadalo praštěný a úroveň se rapidně ještě snížila. VYHODNOCENÍ: ŽENSKÁ NA DNĚ

Creepshow - Gray Matter / The House of the Head (2019) (epizoda)

1. příběh - Překvapilo mě, že se tu zpracovala povídka Šedá hmota z knížky Noční směna od Stephena Kinga. Zrovna před pár dny jsem jí četl. Zatím je z té knihy tato povídka nejlepší, tak jsem byl zvědavej, jak to zpracují zde. Nečekal jsem až tak amatérskou úroveň. Místo asi celkem 7 lidí v hospodě tu byli jen 3, což je podle mě opravdu strašné a nejhorší mínus, které bije do očí celý díl. Dále je poupravené dost to, jak ten kluk vypráví příběh. Dům je úplně jiný. Místo paneláku je tu rodinný dvoupatrový dům, což je taky hrozné. Nechápu, proč sakra vůbec mění takové základní věci. Sliz je až moc lepkavej, není vůbec tekutej. V knížce byl mnohem tekutější. Dál není moc důraz na to, jaký je v domě smrad, vedro a tma. Sliz vypadá docela špatně (ale celkem to jde). Smrt policisty je hloupá. Dělení, které je zde, nedává moc smyl. Konec je hodně špatný. Lehce horší dvě hvězdy. 2. příběh - Už na lepší úrovni. Ale hraje tu v hlavní roli herečka, kterou nesnáším. Nápad je dobrej, ale v příběhu se děje to, že se nápad vždy za nějakou dobu zastaví, a pak zase jede odznova. Mělo by to být neustálé. Vadí mi logika, že s tím nic moc nedělala, ale ještě víc mi vadí, že se utíkala schovávat do postele. Konec je opět špatný. Kamera je hrozná a střihy taky. 2 hvězdy. Celkově - Líbí se mi záběry na komiksy. Ty jsou hodně povedené. Tahle kvalita je opravdu amatérská a je mi jasné, jak by to šlo dál, tak jsem to utnul teď. VYHODNOCENÍ: RADŠI SI JDI HRÁT S PANENKAMA, TŘEBA S ANNABELLE

Do temnoty - Zelenání (2020) (epizoda)

Konečně po dlouhé době a takových sra*kách nějaký koukatelný díl. Lidé pod trailerem na YouTubu psali, že film totálně kopíruje film The World´s End, tak jsem se schválně podíval na trailer, a ano, opravdu dost kopíruje. Vlastně to zkopírovalo celý trailer, dokonce i ty kecy s mušketýrama. Ale já ten film neviděl, tak to beru jen tak lehce v potaz a tolik to neřeším. Spíše jsem si při sledování dílu vzpomněl na Černé Vánoce (2019) - banda feministek, nepodložené znásilnění a ''zlý'' klučičí spolek. Přijde mi vcelku trapné vykrádat tak odpadový film :I. Celkově je ale průběh dílu takový tuctový, očekávaný a dost průměrný. Ovšem dolů z těch 3* sráží díl několik sračkoidních elementů, jako jsou drogy, opakování slov jako jsou fuck, vykrádání Černých Vánoc a shluky příběhových děr. V průběhu dílu se docela hodně mění charaktery postav (Aaron, Misty, Shauna, Chloe). Jediná Yuejin se chovala celou dobu stejně :D. Nejsympatičtější ze všech postav je asi Shauna, která je zároveň vypravěčkou. Překvapivě její vypravěčská role není nijak otravná, spíše naopak přidává dílu bonusové body. Velkolepého finále, kterého se má divák dočkat, se divák nedočká a konec působí, jak kdyby se na něm snažili tvůrci uškudlit, jak jen mohli. V poslední lokaci dílu má být celé město, ale místo toho tam je liduprázdno a až když se Aaron dotkne toho vejce, tak se tam dostaví maximálně 5 emzáků motajících se ve stínech a jen jeden je z nich ukázán. Wow, tomu říkám vygradované finále. Celý díl pak působí tak zbytečně natahovaný, když to ani pořádně nezakončili. Výběr pravé Chloe byl tak klišoidní jak jen mohl a šlo se dál. Posldní scéna ve filmu působí tak strašně béčkově a jako totální hovadina. Úplně jsem si říkal ''Proč?!''. Ale na druhou stranu se mi strašně moc líbilo intro, asi zatím nejlepší z druhé série. VYHODNOCENÍ: EMZÁCKÝ HOROR PRO DĚCKA