Ptačí svět (2001)

Doporučuji všem ornitologům a workaholikům, kteří mají volné dvě hodiny - úžasně si odpočinou!

Gosford Park (2001)

Aneb i konservativní Angličané si ze sebe dokážou dělat legraci! Není toho snad důkazem věta v tomto úžasném snímku: "No tak! Je angličanka nebo je jen afektovaná!" Excelentní herecký výkon Maggie Smith.

Deník Bridget Jonesové (2001)

Moje nejoblíbenější scénou jsou prostě úvodní titulky, za ty měla Renée dostat Oscara, zbytek byl minimálně na tu nominaci.

Banditi (2001)

Podle mě to má výborný scénář, má to nápad, výborné herecké výkony a navíc Cate to sluší ve všem...

Telefonní budka (2002)

Geniální!!! Výborný nápad, skvělé ztvárnění.

Hodiny (2002)

Být ženou, asi by to byla stovečka. Geniální herecké výkony!!!

Jak ztratit kluka v 10 dnech (2003)

Čekal jsem, že všechny vydařené vtipy byly v ukázce, ale film mě celkem mile překvapil - nebyla to špatná komedie.

Matrix Reloaded (2003)

Několik záběrů mohlo sice být zkráceno, nebo být vystřiženo úplně, ale dějově a myšlenkově - si myslím, že "jedničku" překonává při zachování kvality akčních scén.

Memento (2000)

Na tomto filmu je úplně geniální to, že ho musíte vnímat a nevynechat ani okamžik, protože pak nepochopíte to co bylo předtím/potom - totiž to co se ve filmu děje teď a odkazuje na budoucnost jste už viděli!!!!!!!!