Tak fajn (2012)

Já si myslím, že je dobře, že tento film vzniknul a mám k tomu rovnou dva důvody: 1) slovenským tvůrcům snad opět dojde, že filmy neumí a na pár let dají pokoj, 2) budeme si více vážit českého filmu. Jednu hvězdu dávám za letní song Žijeme len raz a za herecký výkon Barbory Žilecké, která v porovnání s ostatními výkony přímo září!

Klik - život na dálkové ovládání (2006)

Strašně moc si teď užívám moje nachlazení a jen přemýšlím, jak je kua možné, že mě ovlivnil film s Adamem Sandlerem - velmi milé překvapení. Nevíte co s načatým životem? Jak ho přežít? Koukněte se na toto!

Ďábel nosí Pradu (2006)

Je úplně jedno o čem nebo jaký ten film to je, ale je to prostě Meryl Streep, Meryl Streep, Meryl Streep!!!!!! That´s all! :-)

Tajemný let (2005)

Podle mě se jedná o originální "komorní" film, který dokáže zaujmout a strhnout a to hlavně i kvůli své délce - 93 min, což tak akorát stačí, aby vás děj ještě udržel v křesle a nezačali jste se dívat na hodinky, kdy už to skončí. Za herecké výkony lze pochválit pouze Jodie, je fakt, že ostatní nedostali prostor, ve kterém by své herectví mohli dokázat.

Karcoolka (2005)

Kdybych se zpátky podíval a popřemýšlel nad tím, jak bych ohodnotil Karcoolku, začal bych na 20% a pokračoval přes 40, 60, 80 až ke 100 procentům, posledních pár minut je ale pomalejší, takže se vrátím na 80%. Karcoolka se po prvních pár minutách rozjede, je svižná, vtipná, nápaditá ale i vykrádající - kolik filmů v této době je však 100% originální?!?

Růžový panter (2006)

Film, který zazdí i dobrý vtip tím, že se z něj snaží vytěžit maximum, což je škoda, protože těch dobrých vtipů je tam velmi málo a ostatní ani třeba nehraničí, ale jsou velmi za hranicí vkusného humoru. Jo a z Beyoncé určitě herečka nebude :-)

Ostrov (2005)

Slušné herecké výkony, svižný, poutavý, s posláním, myšlenkou a psycholgickou otázkou. Hmmm, kdy naposled mi toto nějaký film dal? A ještě ke všemu žánr Sci-Fi, dokonce akční? Nepamatuju a kdo ví jestli vůbec. Proto dávám plný počet, byl to zážitek, byť na videu.

Blbý a ještě blbější: Jak Harry potkal Lloyda (2003) odpad!

Já vím, že některé naštvu mým hodnocením: "K tomu není co dodat." Ale k tomuto filmu ani k mému hodnocení skutečně není co dodat! Snad jen že pokud by existovalo hodnocení "mínus hvězda", tak tento film si ho snad jako první skutečně zaslouží!

Dům voskových figurín (2005)

Tak snad jediné co mě na filmu zaujalo, byly závěrečné scény v domě z vosku a efekty s tím spojené. Do té chvíle jsem byl přesvědčen o odpadovém hodnocení. Jinak si myslím, že je naprosto jasné, kdy do scénaře filmu zasáhla "umělkyně" Paris Hilton a v jakém směru táhla ruku scénáristy.

Příšerná tchyně (2005)

Půjčil jsem si tento film na sobotní odpoledne, absolutně vůbec jsem nečekal a královsky se bavil. Nečekejte morální poslání, hloubku filmu či snad dokonce myšlenku, pokud se dokážete od těchto očekávání nebo nároků oprostit, film se vám odplatí svou svižností a několika skutečně vtipnými scénami.