Taxikář - Tři čárky (2017) (epizoda)

Jak je možný, že ženská neumí natočit ženskej dialog? Už jsme to viděli v krávě z Óčka, vidíme to i tady. Jinak nechápu, proč ženský dialogy očividně napsal chlap, co nemá ani páru. Fuj. Na druhou stranu si o inteligenci českých zákazníků průměrnýho pražskýho taxikáře nedělám iluze.

The Punisher (2017) (seriál)

Není důvod celkově nedat maximum. Celkově skvěle napsaný, skvěle ukotvený do reality, skvěle zahraný (btw. dejte někdo Bernthalovi nějakou cenu) a ozvučený! Jistě, má to slabou druhou čtvrtinu, která byl v podstatě ani nemusela vůbec být a seriál by se mohl stáhnout na devět deset epizod, ale tak už to u netflixovskýho vzoru na úspěch je. Viz jednotlivý komentáře.

The Punisher - Ctnost zlých (2017) (epizoda)

The only crime in a war is to lose. Na papíře by tenhle díl neměl v Punisherovi vůbec fungovat, ale díky tomu, jak nás scénář zainteresoval v postavách, "úhel pohledu" funguje překvapivě dobře.

The Punisher - Chladná ocel (2017) (epizoda)

Pride is a weakness. Celkem začínám mít dojem, že Punisher je pro Lightfoota stejnou srdcovkou jako Daredevil pro Drewa Goddarda. A je to poznat. Celý je to napsaný okolo postav, a to je hlavní rozdíl mezi Daredevilem s Punisherem a Lukem Cagem s Iron Fistem. Proto je potom závěrečná čtvrthodinka tak silná - na jedný straně Castle a Lieberman se svými rodinami, na druhý Madani a Billy se svými... blízkými.

The Punisher - Na mušce (2017) (epizoda)

One badge... V podstatě sedmou epizodou by to mělo dle mustru netflixu začít, a platí to i u Punishera.

The Punisher - Jidášská koza (2017) (epizoda)

He ain't coming. Oh no, he is coming, bro. Samozřejmě, že plotwist je předvídatelnej, sakra, vždyť byl už řečenej přímo v epizodě Kandahar. Ale jako epilog první poloviny funguje tahle epizoda solidně - uzavírá svůj cyklus vyprávěčským kruhem, a zvládá to netflixovsky s důrazem na charakter.