Zelená míle (1999)

Když jsem tento snímek viděl poprvé, tak jsem neměl slov. Neskutečně temné, ale úžasné drama, které člověka dokáže vtáhnout do děje. Atmosféra je nádherná. Herecké výkony Toma Hankse a Michaela Clarke Duncana jsou skvělé, ale to, co předvádí Sam Rockwell, je neuvěřitelné. Zrůdu bez soucitu ztvárňuje výborně. Tenhle film je prostě špička a právem se řadí mezi ty nejlepší. 100%

Butch Cassidy a Sundance Kid (1969)

Opravdu jsem nečekal, že takhle starý film dokáže tak moc vtáhnout do děje. Paul s Robertem podali opravdu neskutečný výkon, který neměl chybu. Jejich hlášky byli super a filmu jenom prospívali. Délka je tak akorát. Opravdu jsem i to užil a rozhodně si ještě někdy pustím. Absolutní špička mezi westerny. Vynikající a vtipné scény zabaví snad každého fanouška žánru. Tenhle film si prostě podle mě zaslouží krásných 100%.

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Když jsem se poprvé o tomto snímku dozvěděl, byl jsem překvapen a přesvědčen, že zajdu do kina. Po návratu z kina jsem byl v šoku. Absolutně nechápu, jak Tarantino mohl natočit tenhle vynikající snímek. Celý film je opravdu dobře zpracovány, postavy v podání Pitta a DiCapria jsou nezapomenutelné, příběh je zajímavý.........no, mohl bych tu pokračovat ještě dlouho. Zkrátka a dobře, tento film velmi překvapil a já nemohu hodnotit jinak, 100%

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Tento snímek je jeden z nejlepších, a to zaslouženě. Vykoupení z věznice Shawshank je opravdu nádherný film od režiséra Franka Darabonta. Film má plno krásných scén, které u člověka dokážou vyvolat emoce. Celé tempo je velmi pomalé, což je dobře a postavy jsou úžasně zahrané. Tim Robbins s Morganem Freemanem jsou úžasní a nezapomenutelní. Asi se většina shodne se mnou, 100%

Kill Bill (2003)

Opravdu skvělý snímek od skvělého režiséra. Tarantino prostě ví, jak se filmy točí. Film má spoustu zajímavých postav a hlavně krásně zamotaný příběh, který osloví nejednoho diváka. 100%