Vicky Cristina Barcelona (2008)

Tak tohle je opravdu zajímavý snímek, který jsem si osobně velmi užil. Atmosféra filmu je povedená. Prostředí Barcelony je moc pěkné a vše doplňuje příjemná a klidná hudba. Příběh, který se točí okolo života postav, je fajn a do určitě míry i zajímavý. Postavy jsou ale na filmu asi to nejlepší. Herecké obsazení je úžasné a výkony též. Scarlett Johansson a Javier Bardem jsou v tomto filmu výborní. Ostatní jsou také super. Zkrátka a dobře, Woody si napsal a zrežíroval krásnou pohádku o vztazích a krásném prostředí. Dobrá práce! 90%

Walk the Line (2005)

Krásný životopisný snímek, který James Mangold úžasně zrežíroval. Joaquin a Reese zde předvádí úžasný výkon, který ohromí nejednoho diváka. Oba dva jsou sami sebou a to je skvělé. Dialogy jsou dobře napsané a filmu prospívají. Poutavé písničky od Johnnyho Cashe jsou moc hezky nazpívané. Nemám filmu co vytknout. Asi nejlepší film o zpěvákovi, jaký jsem kdy viděl. Nádhera, 100%

Hra o trůny (2011) (seriál)

Nejlepší seriál na celém tomto světě. Proč? Protože nabízí spoustu úžasných a propracovaných postav, skvělý příběh, který má hloubku, nečekané a zároveň neobvyklé zvraty. Všechno toto a mnohem víc nabízí seriál Hra o trůny. Kdo nevěří, ať zkusí. Nebude toho litovat! 100%

Lucy (2014)

Zde půjdu učitě proti proudu, ale Lucy se mi neuvěřitelně líbila. Film ve svém žánru dle mě funguje opravdu dobře. Celá zápletka je originální a podle mě skvělá. Scarlett Johansson to neskutečně sekne (jako vždycky) a jde vidět, že si svou roli dost užívá. Morgan tam funguje jako takový vedlejší poklad. Celé je to sice neskutečně přehnané, ale mě to vůbec nevadí. Naopak, akce mě opravdu bavila a vychutnával jsem si každou minutu. Tempo je tak akorát a není zbytečně natahované, ta hodinka a půl uteče poměrně rychle. Vím, že se mnou spoustu lidi nebude souhlasit, ale mně to vůbec nevadí. Ja jsem si tento sci-fi akčňák vychutnal a je mi tak nějak jedno, že to celé bylo nereálně přehnané. 100%

Co na to Češi (2016) (pořad) odpad!

Tohle je s prominutím taková p*čovina, až to není možný. Totální výsměch! Pořad opravu o ničem. Tohle ani nemá cenu komentovat. Jednoznačně, ODPAD!

Ratatouille (2007)

Toto je film mého dětství. Vždycky jsem miloval Francii a jejich kulturu. Tohle je opravdu nádherný animovaný snímek plný dobrých postav a výborného jídla. Celá animace je krásně zpracována a je radost se na tento film dívat. Příběh je originální a zaujme. Jak říkám, nádherný snímek a za mě nejlepší animovaný. 100%

Pravidla moštárny (1999)

Tenhle film je jedním slovem nádherný! Celý příběh byl pečlivě a do detailů promyšlený, herci předvedli neskutečný výkon (hlavně Tobey Maguire, který v roli Homera byl opravdu dobrý), chytlavá a dojemná hudba. Tento film je i velice dojemný a smutný, vsadím se, že každému unikne nějaká ta slza. Celý film je opravdu skvost mezi drama filmy. 100% si tento snímek rozhodně zaslouží.

Dokonalý trik (2006)

Tento film mi doslova vyrazil dech!!! Nádherný snímek plný zvratů, triků, úžasných postav. To, co předvedl Hugh Jackman spolu s Christianem Balem, bylo neskutečné, Film doplňovala ještě krásná Scarlett Johansson a moudrý Michael Caine. Krásný a zamotaný příběh osloví nejednoho diváka. Atmosféra by se dala krájet. Strhující triky mě neskutečně ohromili. Dlouho jsem si film takhle neužil. Pro mě je tohle jeden z nejlepších filmových zážitků. Dal bych klidně i víc, než 100%

Agent bez minulosti (2002)

Tak tohle je super film. Celá zápletka je naprosto geniální a pečlivě promyšlené, diváka ani na minutu nenudí. Postavy jsou dost sympatické. Damon v roli Bourne předvádí opravdu slušný výkon. Ostatní také nejsou špatní, jen škoda, že nedostali tolik prostoru. Akční scény mají krásné napětí a myšlenku. Opravdu povedený akční snímek, který je rozhodně nejlepší ve svém žánru. Za mě 90%

Joker (2019)

Tohle je psycho, opravdu velké!!!! Nic to ale nemění na tom, že se jedná o nádherný a ponurý snímek, který osloví nejen fanoušky Dc. Joaquin Phoenix ve své nejlepší roli předvádí neskutečný výkon, který ohromí. Robert De Niro už je takový krásný bonus nakonec. Příběh je také neskutečně poutavý. Dialogy jsou poutavé a mají krásný dopad na celý příběh. Tohle nelze hodnotit jinak, jeden z nejlepších filmů roku 2019. Za mě 100%