Přátelé (1994) (seriál)

Tohle?? Tohle je ta největší seriálová bomba, kterou jsem kdy zažil (doslova)!!!!! Každou epizodu si opravdu užiji, jelikož herecké výkony Jennifer Aniston, Courtneney Cox, Lisy Kudrow, Matta LeBlanca, Matthewa Perryho a Davida Schwimmera jsou prostě nezapomenutelné. Epizod je hodně, ale každá je originální a hlavně vtipná. Úžasný seriál (nejen) na zlepšení nálady. Rozhodně 100% a dal bych klidně i víc.

Blbý a blbější (1994)

Tohle je za mě nejlepší komedie, a mám k tomu pár důvodu. Celá zápletka je naprosto šílené a na první pohled zábavná, je tomu tak. Harry a Lloyd jsou naprosto hloupý, ale zároveň i geniální, kluci, na které se jen tak nezapomene. Celý film mě neskutečně bavil. Všechny scény jsou naprosto úžasné a vtipné. Super snímek na spravení nálady, a nejen na to. Nemohu hodnotit jinak, 100%

Logan: Wolverine (2017)

Hodně ponurý a smutný snímek (nebudu říkat proč, jelikož nechci spoilerovat). Sám jsem se při sledování cítil zvláštně. Rozhodně to ale není výtka, jelikož je to super atmosféra, která filmu jen pomáhá. Úžasné zakončení X-menů, za které by se nikdo nemohl stydět. Staré známe tváře potěší nejednoho fanouška. Logan (Wolverine) a Profesor X jsou opět super. Ostatní také nejsou špatní. Bohužel, záporné postavy jsou otravné a trochu i stupidní. Mě osobně kazili požitek z filmu. Jinak, jak jsem zmínil, se jedna o úžasné zakončení, které by nemělo minout žádného fanouška, 90%

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Velmi zajímavý snímek, který mě příjemně překvapil. Film měl spoustu dobrých postav, které měli svůj zajímavý charakter. Celý děj byl pěkně zpracovány a pobaví nejednoho diváka. Moc se mi líbili narážky na jiné filmy nebo videohry. Častokrát jsem se u snímku díky tomu dokázal pobavit. Ačkoliv je režisér Steven Spielberg, který patří k jedním z nejlepších, nemohl jsem se zbavit pocitu, že toto není jeho žánr. I tak jsem si film ale docela užil, 80%

Titanic (1997)

Tento snímek jsem viděl už třikrát a vždycky jsem měl pocit, jako bych ho viděl poprvé, jelikož ma mě vždy působil trochu jinak. Neuvěřitelně krásný, ale zároveň i smutný film, který si dokáže zamilovat snad každý. Leonardo DiCaprio a Kate Winslet spolu tvoří úžasný pár. Nejkrásnější na tom je ale atmosféra, která se každou chvíli mění. Délka filmu je dlouhá, ale pořad se něco děje a divák se ani na minutu nenudí. Právem je tento film jeden z nejlepších. Pro mě jeden z největších filmových zážitků. 100%

Leon (1994)

Když jsem se poprvé dozvěděl o tomto snímku, tak jsem si říkal, že to bude super. Měl jsem pravdu. Tento film krásně vtáhne do děje díky skvělým postavám. Jean Reno, Gary Oldman a Natalie Portman jsou úžasní a jejich výkon je nevšední. Rozhodně každému doporučuji. Luc Besson umí točit dobré filmy, a kdo nevěří, tak ať zkoukne Leona. 100%

Kmotr (1972)

Tohle je neuvěřitelný snímek. Zlato kinematografie!!!!!! Nádherný snímek podle knihy, který osloví snad každého (nejen fanouška žánru). To, co předvádí Al Pacino, Marlon Brando a další, na to se prostě nezapomíná. Jak říkám, Zlato kinematografie, které by si měl povinně pustit každý milovník filmů. Jednoznačně 100%, a dal bych klidně i víc.

Hanebný pancharti (2009)

Tohle je prostě bomba!!! Celý film je opravdu povedený a místy velice vtipný. Úžasné a zapamatovatelné postavy filmu krásně prospívají (vůbec se nedivím, že Christoph Waltz za tuto roli získal Oscara. Jeho postava je boží). Tarantino si tady krásně hraje s historii a moc se mu to daří. Tady nemůžu nic vytknout, 100%

Králíček Jojo (2019)

Dlouho jsem uvažoval o tom, jak tento snímek hodnotit. Snímek je velice zvláštní, ale originální. Taika Waititi tímto dokazuje, že umí točit kvalitní filmy. Dlouho mě snímek takhle neohromil. Cely příběh je velmi vtipný, ale i chvílemi smutný, což filmu krásně prospívá. Postavy jsou dost sympatické a krásně ztvárněné. Úžasná Scarlett Johansson a vtipný Sam Rockwell patří k těm nejlepším postavám z filmu. Ostatní postavy jsou také povedené (Jojo, Elsa atd). Celkově je snímek opravdu povedený a ja nemám co vytknout. Doporučuji lidem, kteří mají rádi černý humor a téma Druhá světová válka. 100%

Seznamte se, Joe Black (1998)

Ja nemám slov. Tento snímek je nádherný. Temná atmosféra filmu jen prospívá. Brad Pitt tímto snímkem potvrzuje, že je výborný herec, který se dokáže do své role vžít. Ostatní herci, Anthony Hopkins nebo Claire Forlani, jsou také neskuteční a na jejich výkon divák jen tak nezapomene. Sice je tento snímek dlouhý, ale pořad se něco děje, takže to uteče relativně rychle. Film je špička mezi drama a zaslouží si pozornost každého fanouška žánru. Jednoznačně 100%