Vřískot (1996)

Horory jsem nikdy moc nemusel. Nevadili mi, ale nevyhledával jsme je. Díky Vřískotu jsme si je ale oblíbil. První díl teto série je super. Postavy mají charakter a díky tomu si je divák dokáže snadno oblíbit. Příběh je sice takový.......no, ničím úžasný. Funguje ale dobře. Atmosféra je ale nejlepší. Člověk nikdy neví, co se bude dít, odkud vrah vyskočí, koho zabije atd. Díky tomu se z Vřískotu stává dobrý horor, který by měl vidět každý fanoušek žánru. 80%

Piraňa 3D (2010)

Jednou jsem si řekl, že se na tento film kouknu. Nic moc jsem nečekal. Po zhlédnutí jsem byl neskutečně naštvaný, a to byla chyba. Bral jsem to totiž moc vážně, takže jsem se to rozhodl napravit. Po druhém zhlédnutí jsem se styděl. Ano, jedná se o pitomé béčko, ale je to problém? Jasně, že ne. Příběh je neskutečně odpočinkový, ale funguje skvěle. Obsazení také není nejhorší. Potěší Eli Roth nebo Christopher Lloyd. Akce je zde dost a krve taky. Atmosféra je super a divák se díky ni bude cítit volně, což je příjemné. Kvalita rybiček nenadchne, ale ani neurazí. Vcelku se jedná asi o moje nejoblíbenější béčko, které si rad pustím o prázdninách. 80%

Krvavá nevěsta (2019)

Od tohoto komediálního hororu jsem nic moc nečekal a to i přes poměrně kladné ohlasy. Jednou jsem ale měl chuť na horor a proto jsem sáhnul po Krvavé nevěstě. Napoprvé to nebylo nejhorší. Zanedlouho jsem to ale zopakoval a musím říct, že jsem si to neskutečně užil. Celá zápletka filmu je tak trochu stupidní, ale přesto originální a zajímavá. Postavy jsou super a mají charakter, díky kterému si je divák dokáže oblíbit. Skvěle ale je, že u některých postav divák do konce filmu neví, co si o nich myslet. Scény jsou velmi pěkné zpracováné a chvíli trvá, než se něco bude dít. Nutno dodat, že před tou hlavní akcí jsou ty scény zajímavé a divák se aspoň dokáže s postavami (některými) a příběhem dobře seznámit. Asi po třiceti minutách se to rozjede a ano, stojí to za to!! Pěkné krvavá akce je super a spolu s napětím tvoří zajímavou kombinaci. Krví se rozhodně nešetří. Někdy jí je ale až moc, což je menší mínus. Všechno to nakonec doplňují vtipné scény. Hodně se mi také líbí, že je film hodně napínavý a konce dokáže překvapit. V celku se jedná o opravdu povedený snímek, který je pro fanoušky žánru nutnost (dle mě) ovšem, není to pro slabé povahy. Jsem velice spokojen a za mě 80%

Transformers 3 (2011)

No, včera jsem tento díl po pár letech zhlédl. Příjemné překvapení. Jasně, kvalita šla dolů, ale furt zabaví. Tohle je přesně ten typ filmu, u kterého když vypnete mozek, tak si ho užijete. Herci jsou tak nějak dobří a i když to nejsou oscarový adepti, tak své role hrají dobře.  Skvělé akční scény, propracované efekty a výborná finální bitva z tohohle filmu dělá fajn záležitost, která v rámci universa funguje dobře. Bay se opět vyřádil a to mu nemůžu mít za zlé. 70%

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Tak, a máme tu druhy díl Transformers. Upřímně jsem čekal po suprové jedničce opět kvalitní film s výbuchy a akcí. Ačkoli se mnou asi spoustu lidí souhlasit nebude, tak říkám, že je Pomsta poražených skvělý díl, který se mě asi líbil o něco víc, než první díl. Opět se režie chopil Bay, který si s tím podruhé pořádně vyhrál. Shia a Megan jsou pořád fajn, ale přesto mě nejvíce z lidí potěšil starý dobrý John “Jesus” Turturro, který je opět vtipný a svými hláškami film skvěle doplňuje. Zápletka je sice možná trochu odfláknutá, ale funguje a snímku nijak neškodí. Efekty jsou pastva pro oči. Hlavně jsou furt bomba a potěší každého fanouška efektů. Jo, tohle se mi moc extrémně líbilo. Pro mě klasika, kterou si milerád pustím a budu na ni vždycky rád vzpomínat. 90%

Transformers (2007)

Jo, Transformers jsou skvělý! Už dříve byla tato značka velice známa a populární, ale teprve v roce 2007 se pořádně proslavila. Michael Bay sice nepatří mezi ty nejlepší režiséry, ale i tak mu ve filmech jde a vždycky šla dost dobře jedna věc. Ano, jsou to výbuchy a akce. Díky tomu se z Transformers stává akční podívaná, která zabaví. Akce je samozřejmě to nejlepší na celém filmu. Herecké výkony jsou příjemné. Shia a Megan tvoří příjemný pár. V celku je to opravdu příjemná podívaná, na kterou vždycky budu vzpomínat s láskou. Za mě 80%

Únik z Alcatrazu (2001)

Já jsem člověk, který filmy nikdy neodsuzuje podle hodnocení. Stejně tak tomu bylo i u tohoto. Příběh vypadal docela zajímavě a tak jsem si řekl, že bych si to mohl pustit. Sice 15% a místo mezi nejhoršími filmy nevypadá hezky, ale dal jsem tomu šanci. Občas mám chuť vypnout a kouknout na špatný film. No......to hodnocení mluví asi za vše. Celý ten příběh je sice docela zajímavý, ale špatně zobrazený. O grafické stránce ani nemluvím, ale ta k filmům podobného typu prostě patří, takže asi nemá cenu komentovat. Nejhorší jsou však dialogy, které se jednoduše nedají skoro vůbec poslouchat. Postavy (které jsou mimochodem úplně normální a skoro ničím zajímavé) mezi sebou vedou tak trapné a stupidní rozhovory, že to až bolí. Já ale dokážu i na špatně věci najít něco dobrého a i u tohoto jsem něco málo (opravdu málo) našel. Příběh je, když přehlédnu jeho zobrazení, fajn (docela). Film je i místy celkem napínavý. Tímto to vše dobré končí. Asi se najdou horší filmy, , ale to nic nemění na tom, že Únik z Alcatrazu je dost špatný film. 20% a to jsem ještě hodnej....

Králova přízeň (2008)

No, tohle bylo dobré. Čekal jsem dobrý film, který si užiju. Možná jsem měl trochu velká očekávání, ale i tak jsem dostal dobrý film. Herecké výkony jsou super (Natalie a Scarlett jsou opravdu příjemné), scény docela fajn natočené. Chvílemi je tento film banální, což je trochu škoda. První hodina filmu je trochu slabší, ale potom (asi 45 minut do konce) je to dost napínavé. Celkově je tento snímek příjemný, 70%

Pařba ve Vegas (2009)

To mě podrž. Tohle je opravdu bomba. Nadupaná akce se zápletkou, která už je sama o sobě dost vtipná, stejně jako celý film. Dlouho jsem se takhle u komedie nezasmál. Úchylné vtípky prostě pobaví. Herecké výkony jsou super a neomrzí. Délka filmu je tak akorát. Celý film uteče poměrně pomalu, což je super. Dovolil bych si říct, že asi jedna z nejlepších komedii za poslední desetiletí. Všem doporučuji. Za mě 90%

Přátelé - Pomluvy (2001) (epizoda)

Nejlepší díl Přátel, který mě nikdy neomrzí. Úžasné hlášky, super výkony, Brad Pitt..... co více si přát.