• Fantasy

Živí mrtví - Čest (2018) (epizoda)

Zdá se mi, že to je dost podceňovaný díl. Mě jen tak něco nerozbulí. Počet těhle filmů/dílů dokážu spočítat na 1 ruce. No, tenhle díl se řadí mezi ně. Sice to může být pro spoustu lidí nudný a hrozně zdlouhavý, ale fakt je, že to prostě má hloubku a hraje to na city dost silně....teda jestli jste přitom nečuměli do mobilu jak kde kdo rád dělá. Za mě velmi silná kvalita emocí, co si zaslouží opravdu vyzdvihnout oproti jiným dílům. V tomhle ohledu nepřekonaný díl řekl bych.

Živí mrtví - První den zbytku života (2017) (epizoda)

Luxusní konec! Já toho tygra prostě miluju :D Doteď jako mazlivá číča, ale tady jako krvelačnej alfa predátor. Tak se mi to líbí!

Živí mrtví - Zásadní otázka (2017) (epizoda)

Ach ta scéna s Eugenem je hroznej pain. Chápu, že je posranej až za ušima, ale ty okurky držel jako by to bylo mimino a fakt se vsadim, že se připosral. EDIT: Celej díl je nehoráznej pain. Jsem musel koukat na 2x.

Živí mrtví - Jednoho dne už nebudete (2016) (epizoda)

Kvalita top, ale ten zmrd je fakt nehoráznej zmrd. Snad jenom u Jeffryho Barateona jsem si přál, aby chcípnul stejně tak pomalu a hodně hodně bolestivě jako tenhle. Nečekal jsem to oné 1 úmrtí...toho předtim jo, ale toho pak ne.

Živí mrtví - Příští svět (2015) (epizoda)

Oukej, tak tohle je fakt šílenej díl. Faktická hormonální bomba na závěr. Jsem zvědavej, co s tim Ježíšem udělaj dál. Vzpoměl jsem si teď na GTA V Chaos mode na toho Ježíše tam. Dost mi ho ten cápek připomíná XD

Živí mrtví - Není úniku (2015) (epizoda)

Fantastickej díl! Rozhodně jeden z těch úplně nejlepších, co jsem zatím viděl. Takhle z vostra by to měli brát vždycky ;)

Strážci Galaxie: Sváteční speciál (2022) (TV film)

Hezký, svěží, krátký, jednoduchý. Není třeba ničeho víc, aby to bylo fajn. Za mě moc hezkej kousek pootvírající dveře 3.mu dílu rovnou ve 2 velkejch bombách...... "Aaaa s touhle bombou pro dnešek končíme! Doufáme, že jste se bavili a dobrou noc!" ;)

Živí mrtví - Ortel (2015) (epizoda)

"Kurva!, to je skvělej díl!" Jediný, co ze mě vypadlo...

Živí mrtví - Pamatuj (2014) (epizoda)

První půlka nic moc, ale ta druhá, hlavně ke konci... uuuu, to už je mnohem lepší. To se mi moc líbí. A opět Rickův proslov na konci... nooo, to je zase co žrát :D