• Fantasy

Hra o trůny - Dračí kámen (2017) (epizoda)

Aria mě nepřestane udivovat. Likviduje nepřítele a zrádce. Jonovi tím ubývá pomalu nepřátel. Konec s Daenerys je snad i lepší představení než měl Minas Tirith v Pánu prstenů. Topka a k tomu luxusní hudba jak na konci, tak na začátku u Arii. Skoro jako v traileru kdyby to bylo.

Hra o trůny - Vichry zimy (2016) (epizoda)

Jedna z nejlepších epizod celého seriálu, naprosto luxusní. Na konci si zase musim udělat wallpaper, je to nádherný! __ Král Severu!

Hra o trůny - Bitva bastardů (2016) (epizoda)

Dost solidní díl. Super bitva, ikdyž se mi místama už zdála moc zdlouhavá. Hezkej konec nejspíše posledního obra a Remzi dostal, co si zasloužil... konečně!

Hra o trůny - Domů (2016) (epizoda)

YEEEEEEEEEEEEEEES!!! YES! YES! YES! Já to věděl! Všichni ať táhnou dohajzlu, ale Jon bude žít sakra!

Hra o trůny - Matčino milosrdentsví (2015) (epizoda)

Tak teď můžu vklidu říct, že ten trenér noční hlídky je fakt svině i s tim klukem. Chudák Jon. Snad nezemře úplně.

Hra o trůny - Tanec draků (2015) (epizoda)

Ender Dragon in real life tohleto :D Luxusní konec, jeden z nejlepších celého seriálu!

Hra o trůny - Tvrdodomov (2015) (epizoda)

Armáda bílých Chodců konečně ukázala svou moc. Lepší zachránit alespoň někoho než nikoho, pak nemáte tolik nepřátel a máte víc přátel. Lepší nepřítel po vašem boku než ho mít proti sobě s nekompromisní armádou Chodců. Tím narážím na přísloví "Nepřítel mého nepřítele je můj přítel."