• Fantasy

Underworld: Evolution (2006)

Nemůžu si pomoct, ale charakter Selene mi nějak moc připomíná Elis z Resident Evilu....a plakát zase animovanou Alitu. Jako, oproti minulýmu dílu je příběh slabší, ale aspoň se dozvídáme něco z minulosti. Zase taky upadaj efekty a některý smrti nebo prostě pohyby těl, když se do nich střílí jsou fakt trapný a uuuultra nahraný. Nevím čím to je, ale líbilo se mi to víc než minulej díl.

Trabantem až na konec světa (2014)

Naprosto skvělý, nemám si na co stěžovat. Snad mi ale přišlo, že tenle díl byl zatím ze všech nejjednodušší, co se oprav trabantů týče. Taková pohodka docela.

Trabantem tam a zase zpátky (2019)

Mega TOP! Není třeba Hollywoodu, máme vlastní styl a že je skvělej! Ve chvíli, kdy po výjezdu z Číny jeden z nich řekl "Teď jsme v zemi nikoho, takže když dovolíš... Proletáři všech zemí, vyližte si prdel!" jsem chytnul takovej nechutnej smích, že jsem skoro nedejchal, hrudník mě bolej jako prase a brečel jsem a nevim jestli bolestí nebo smíchy :D Trabanti jsou prostě trabanti, co dodat než, že to byla skvělá podívaná a upřímě, ani bych se nezlobil kdyby to bylo delší, ale ty 2 hodiny jsou akorát a je to super!

Sněžný kluk (2019)

Nádhera, nádhera, nádhera a naprostá nádhera! Grafické zpracování je úžasné a příběh možná trošku střelený, ale také super. A to všechno, světe div se, bez romantických chvilek a jakékoliv romantické linie! A jde to, konečně nějaký animák bez různého ocucávání. (docela změna oproti GoT :D) Moc jsem si to užil, hudba je zcela dokonalá a krásně se tam hodí.

Hra o trůny - Zvony (2019) (epizoda)

Opět bitva celých 78 minut. Tentokrát jsem musel jít už čůrat :D Každopádně opravdu solidní grafické a emocionální zpracování. Nevím jestli můžu říct i hudební, ale nebylo to špatné. Jen mě trošku zarazilo, že to opravdu Daenerys nevydržela a vypálila to celý i tak. Teď už nebude královnou Králova přístaviště a 7 království, ale ani královnou popela, o to se určitě po tomhle Jon postará. Přehnala to, ale zase může říct, že jako jediná dobyla Rudou Baštu a to dost s přehledem. Musím ale vypíchnout začátek bitvy, kde krásně zlikvidovala Železnou flotilu.

Hra o trůny - Poslední ze Starků (2019) (epizoda)

Daenerys si opět bere topovej konec, celá ona. Hned teď bych se podíval na další díl, protože to je mega otevřený, ale vzhledem k tomu, že chci taky trochu spát, tak až ráno. Doufám, že uvidím Sersei hořet v dračích plamenech, nebo že jí Daenerys sama zabije, to by byl super konec. Uvidíme jakou roli tam ještě zahraje Jon alias Egon....stejně mu budu říkat Jon, líbí se mi to mnohem víc.

Hra o trůny - Dlouhá noc (2019) (epizoda)

Suprová bitva a dokonce ani není znát těch exkluzivních 22 minut, které nám nadělili. Jediné co, tak že draci tam mohli být více k užitku, ale jinak hustý. Boží chaos kam se podíváte, všude odhodlání a beznaděj. Pro nás všechny tu je ale naše Arya. A už není dívka, je skutečná žena. (Spoiler >) Naše zachránkyně a Králokatka, zabijačka Nočního krále!

Hra o trůny - Rytíř Sedmi království (2019) (epizoda)

Tohle je naprosto úžasné. Jeden ne-li vůbec nejlepší díl ze všech! Hned jako první uznávám, že Arya mě dostala do kolen, absolutně jsem to nečekal. Ale taky co když umřete, jak by jste strávili poslední hodiny? Já určitě stejně, kdyby bylo s kým. (žádnej spoiler tu neni, nebojte ;) ) Vždycky jsem obdivoval Pool Party v LoL, kde se všechny postavy vykašlali na svoje zápasení a užívají si párty u bazénu. Tohle doslova udělali, když se sešla většina našich hrdinů u ohně, kde dokonce Podrick zazpíval. Neskutečně nádherné... a jak jim to jde. A abych nezapoměl, tak tohle je naprosto boží materiál na memes! Užívejte plebs! :D (Hráči Siona...LOL....určitě zaregistrují jednu scénu, která jim bude hodně blízká XD)

Hra o trůny - Drak a Vlk (2017) (epizoda)

Úžasný díl s naprosto neuvěřitelnou pravdou. Zeď padla, vzplála poslední naděje lidstva v nadcházející bitvě.

Hra o trůny - Válečná kořist (2017) (epizoda)

Drakáris! No doháje, mám nový oblíbený slovo. Bombaaaaa! Neuvěřitelná dechberoucí a žhnoucí podívaná v bitvě, které naprosto jasně dominuje naše ohnivzdorná blondska Daenerys! Zcela upřímě se musim přiznat, že jsem z toho skoro s*****l. (Raději vycenzurováno pro mladší diváky, protože mi je jasný, že si tohle středověký fantasy porno nenecháte ujít.)