Klub rváčů (1999)

Film který v sobě nese velké hodnoty a každý si z toho podle mě odnese něco jiného... Nenuceně výličil spoustu myšlenek, které mi několik hodin po shlédnutí pořád vrtaj v hlavě... Narážky na problematiku dnešní doby, nevyužité ambice, přežívat nebo žít? Prostě famózní podívaná. 100%

Krev šampiona (2016)

V celku zajímavý film s motivačním námětem. Na filmu je úžasné to, že je životopisný.. to tomu přidává šťávu a určitě doporučuji. 100%

Chraň nás od zlého (2014)

Do půlky filmu parádní a zbytek mi přišel natažený. Strašidelné mi to nějak nepřipadalo, ale určitě stojí za podívanou. 65%

Pravidla pomsty (2018)

Příliš urychlený děj a pointa filmu taková jednoduchá. Neomrzí ale určitě ani nějak nepotěší.

Skryté zlo (2017)

Téměř nic jsem od tohoto filmu nečekal a celkově se jedná průměrný moderní horor. Na druhou stranu jsem příznivec novodobých hororů, takže za mě fajn podívaná. 65%

Ztracen v džungli (2017)

Krásy exotické džungle, dobrodružství, nebezpečí a podle skutečné údálosti dává tomuto filmu opravdu šťávu. Sám film dokáže vtáhnout do děje a ukazuje pravou stránku přežívání v džungli. Konec filmu mě hodně překvapil, užasná podívaná a určitě za sebe doporučuju.100%

Tísňové volání (2018)

Tísňové volání je svým způsobem založeno na lidské fantazii a to je to co se mi líbi, takový účinek mají knížky a tohleto bylo podání i s audiem, což ješte vylepšuje tu představivost a vtahuje do dění filmu. 100%

Mozek v plamenech (2016)

Hodně podobné filmu „Diagnóza : Šampion” je to ten typ filmu u kterého si člověk vyhledá tu „pointu“ a tím se vlastně šíří povědomí o těchto nemocích, které nejsou až tak známé. Tento film se mi opravdu libíl a Chloë v hlavní roli je pro mě úplně ideální. Chvílemi to bylo opravdu šílené ale naštestí si tento příběh našel šťasný konec.100%

Já, Simon (2018)

Příjde mi to jako užasné podání „podpory” pro lidi s homosexuální orientací v „mladých” letech. S filmem jsem opravdu spokojený a s charakterem a chovaním Nicka Robinsona v hlavní roli tak též. Přijde mi, že se na tuto roli perfektně hodí (můj názor). Konec byl trochu „klišé” ale přesto měl své kouzlo a mně se líbil, nakonec i celkem překvapil. Opravdu chválím tvůrce filmu kteří se na tomto snímku podíleli.100%

Venom (2018)

Opravdu jsem spokojený, jak s celým filmem, tak s obsazením Toma Hardyho v hlavní roli. Už od začátku jsem od toho čekal hodně a dostal jsem všechno, co jsem potřeboval k zhodnocení filmu všemi hvězdičkami. Byl jsem spokojený jak s celkovým děním už od začátku, CGI efektami a s vtipnou stránkou filmu. Rozhodně doporučuju. 100%