Insider: Muž, který věděl příliš mnoho (1999)

Zbytečně nějaké dlouhé. Nedokázal jsem pořádně udržet pozornost. Však i tak to nebyl špatný kousek. Hlavně co bych vyzdvihl, je hvězdné zastoupení, kvůli kterému jsem filmy zapnul :) Nakonec to asi stojí za shlédnutí :D 65%

Rváčův deník (1995)

Super výkon Lea. Na film jsem narazil, když jsem projížděl filmy od Lea a našel tohle. Skvělý příběh i herecké výkony. Na téma drogy se určitě ještě natočí pěkná řádka filmů a já už se těším. 85%

Upgrade (2018)

Sci-fi osobně moc nemusím, ale vyjímky (jak je známo) potvrzují pravidlo. No a Upgrade je právě ta vyjímka. Super pokoukání z ,,ne tak´´ vzdálené budoucnosti. Kdo ví, jestli něco takového nebude jednou v budoucnu problém haha :) 85%

Nepřítel státu (1998)

Určitě zajímavý film o sledování. Není to určitě nejskvělejší film, ale rozhodně jsem se u něj zase nenudil. Takže si tu s klidem odložím 75%

Duše (2020)

Po dokoukání jsem byl velmi mile překvapen. Film by měl ukázat dětem, že život není zamozřejmost a že si musí jít za svými sny, ale také se věnovat svému okolí. Myšlenka velmi pěkná a tohle roztomilé zpracování snad ještě víc :) Nebojím se tedy dát 5* a nějakých 90%

Nouzový východ (2008)

Hned co film skončil, jsem věděl, že mu chci určitě dát nejvíc hvězd co to jde. Začátek takový nenápadný rozjezd a nakonec z toho vznikne něco tak překvapivého. Musím určitě pozdvyhnout skvělou hudbu od Thomase Newmana, kterou prostě žeru a k tomuto typu filmů se prostě hodí. Nic bych nepřidal a neubral. Krásně mi film nasadil brouka do hlavy a ještě dlouho po skončení jsem si nad ním přemýšelel. Fakt super. 100%

Nesmiřitelní (1992)

Já nevím. Nic špatného na tom nebylo, ale že by to zase bylo něco nejvíc skvělého, to si asi taky nemyslím... Nicméně to určitě nebyl další průměrný film a jistě je v takovém větším nadprůměru. 80%

Training Day (2001)

Denzel tady byl vážně super. Netušil jsem, že bude hrát takovýho nepříjemnýho borce. To by mě ani ve snu nenapadlo. Skvěle se mu to podařilo. Už i z toho důvodu za to dostal Oscara a oprávněně. 80%

T2 Trainspotting (2017)

Sakra jo! Tohle jsem chtěl. Netuším proč, ale bylo to skvělý. Bavilo mě to. Kamera byla skvělá, hudba taky a herecké výkony taky nebyly k zahození. Příjemné pokračování po jedničce. Nemám nic proti. Hodně dobrý! 95%

Čas probuzení (1990)

Krásný film ze života. Vynikající De Niro a taky Williams! Tak hezký a zároveň smutný film. Vše je hezky a lehce ukázáno a všechno ve filmu má příjemný spád. Určitě jsem se ani jednou nenudil a jen jsem s radostí sledoval. Na tento film jen tak rozhodně nezapomenu. 100%