Machři (2010)

Dávala to tenkrát asi Nova a vzpomínám, že mi to přišlo, jako obrovská prdel, jenže když se na film kouknu znovu, vidím jen další plochou komedii se Sandlerem, která nějak začne a nějak končí a mě je vlastně jedno co se tam děje, jelikož film ničím nezaujme a nenadchne, akorát si zabijete možnost mrknou na něco lepšího. 50%

Úžasňákovi 2 (2018)

Škoda, že jsem se jich dočkal, až takhle ,,pozdě’’. Při konci jedničky jsem sakra chtěl hned vědět, jak to bude s podkopávačem :D po tolika letech to, ale byla zase fajn jízda a náramně jsem se bavil, jen už tomhu lehce něco chybělo, jen malinký detail k dokonalosti, proto a také, že už jsem starší dávám 95%

Úžasňákovi (2004)

Legenda mého dětství! To DVDčko na kterém jsem Úžasňákovi měl, je tak neskutečněkrát přehrané, že to snad není možný. Pro mě jako dítě to byl akčňák ve stylu Johna Wicka! Každopádně film si dokážu velmi užít i teď i když jsem starší! PS: soudtrack je bomba a těžko ho nějaký další překoná! 100%

Prci, prci, prcičky (1999)

Bez Prciček by to prostě nešlo! V tomhle případě nehodnotím ani tak filmovou kvalitu a zpracování + herecké výkony, jakož spíše citovou hodnotu, pro mě, jako puberťáka. Proto budu hodnotit 100% (Jinak by film dostal okolo 50%)

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Prcičky mám moc rád a nový díl (Školní sraz) tuhle sérii doslova pozdvihl. Už to vypadalo černě, ale nový díl vše vyřešil a posadil tam, kde mají Prcičky být. 90%

Podfu(c)k (2000)

Skvělej film, od začátku, až do konce! Za mě nejlepší film od Guye Richieho. Nečekal jsem od filmu, že by mě nějak více oslovil, ale už ten krásně nezvyklý styl otevření filmu mě dostal a hltal jsem všechno co se na mě valilo. 95%