Evoluce (2001)

Příjemná nenáročná komedie na nedělní odpoledne, nečekejte záchvaty smíchu, ale pobaví. Hvězdičku dolů za to fekální finále, tuhle posedlost američanů h*vny asi nikdy nepochopím

Vega (1987) (pořad)

Na tomhle jsem vyrůstal! z nostalgie nemůžu jinak než 5* :)

Magion (1984) (pořad)

Další legenda mého dětství, jó to byly časy :))

Šílený Max: Bojovník silnic (1981)

Nejlepší z celé trilogie o Šíleném Maxovi, opravdová lahůdka a béčko se vším všudy, nezapometulný gang padouchů s týpkem v hokejové masce, gimpem v SM oblečku a další podobné zběře. Režisér od prvního dílu rezignoval na jakoukoliv snahu o realistické pojetí a celé se to posunulo do totálního úletu. Modla všech falloutovských béčkových filmů nejen 80. let

Vymítač ďábla (1973)

"Tvoje matka kouří ptáky v pekle!" Jeden z nejlepších hororů všech dob aneb "démon, kněz a malá holčička". Totálně mrazivá a depresivní atmosféra postupného odlidštování malé Regan , skvělé herecké výkony, masky a zvuk, ani po více než třiceti letech film neztrácí nic ze své působivosti, ve své době musel být film doopravdy šokující.

Hank a Mike (2008)

Komedie o dvou přisprostlých velikonočních zajíčcích, které (zapřičiněním výborně hrajícího Chrise Kleina) vyhodí z práce a tak musí řešit starosti nás bězných smrtelníků.. výborný soundtrack a zábavná komedialní jízda, jen na ni musíte být dobře naladěni. Scéna na úřadu práce nemá chybu!

Zázračná planeta - Série 1 (2006) (série)

Jedním slovem dokonalé! Ve fullhd z blueray disku na velké plazmě nebo promítačce zážitek ze kterého vám spadne čelist, navíc skvělý komentář sira Davida Attenborougha (ten jeho britský přízvuk je k sežrání), kam se hrabou všechny holywoodské trháky se svými efekty na obrazy co dokázala vyrobit naše planeta! můj nejoblíbenější film na blue-ray

Kluci v akci (2005) (pořad)

Asi se budeme muset smířit s tím, že se český Jamie Oliver (nadvakrát) opět nezrodil, ale pořád je to 100x lepší než patlal Babica a jeho "dobroty"

AZ-kvíz (1997) (pořad)

"CH jako Chrudoš" Epic!

GO - GO šou (2000) (pořad) odpad!

máloco si zaslouží cestu do odpadu jako tento výblitek televizní trapnosti a nevkusu, s příšerně nesympatickými Gondíky v hlavní roli, ještě dnes mi naskakuje husí kůže, když si vzpomenu jak jsem na to kdysi asi 10 minut nevěřícně koukal s otevřenou pusou, než se moje tělo vzpamatovalo z paralýzy a já byl schopný chňapnout po ovladači. Vážně se to vysílalo celých 5 let? :-O