Columbo - Columbo v přestrojení (1994) (epizoda)

columbo v přestrojení v tomto dílu je pár hlášek které mě vyřídily.Např.Co ste s tou pistolí chtěl dělat praštit mě s ní do hlavy?Nebo skrz dveře prostrčený papírek Seš pěknej vůl! atd.Prostě super.

Columbo - Není čas na umírání (1992) (epizoda)

Odklonění od předchozích dílů tentokrát se vražda nekoná ale itak je pro mě každý díl poručíka skvělý.

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Sylvesterův další návrat k jeho staré klasice je oproti Rockymu o poznání slabší.I přes krátkou stopáž je film poněkud nudný.Ale pravdou je,že uvodní hledání min byl docela nářez a čistka ve vesnici zabíjení dětí a žen taktéž.Gore efekty vypadali reálně s tím se Sylvester vytáhnul a pohled na konflikt a jeho zvěrstva byl velice věrohodný.Ale i tak mě film tolik nezaujmul.(stejně jako u smrtonosné pasti 4)Nejlepší Rambo pro mě je díl 1.

Stopař (1986)

Hustá atmosféra a Rutger je fakt sqvělej cvok.

Čelisti 3 (1983)

Jestě to ujde.Ale v jednom záběru jak žralok plave k hlavním hrdinům spravující tunel se mi zdálo že jim dovnitř trošku zatejká pač mu z hřbetní ploutve stoupaly bublinky!

Podivná realita (1999) (TV film) odpad!

Hrůza a děs!Dost možná nejhorší film co jsem kdy viděl!Do doby kdy se na obrazovce neukazála příšera,která se mi zdála okopírovaná ze seriálu Simpsonovi,se mi hlavou honilo co to jako je?A když se příšera objevila v tu chvíli jsem nebyl schopen ničeho.Opravdu moc špatný film.Nechápu jak do takový břečky vůbec někdo může jít hrát no hrát spíš se jen promenovat před kamerou.Strašný efekty prostě SHIT!!!!!

Univerzální voják: Bratři ve zbrani (1998) (TV film) odpad!

Neskutečná prdel!Už prvních 30 vteřin jsem si řikál jestli se mi to náhodou nezdá.Uvodní bitka z prvního dílu byla směšná.Sračka jak má vypadat.Stejné slabé jako Zpět v akci s Claudem.

Přízrak univerzity (2001) odpad!

Opravdu stupidní film.I když odhalení vykonavetele bylo překvapivé i tak to byl shit!