Kód smrti (2008)

Veliká škoda že ty bitky byli tak neskutečně špatně sestříhány.Jinak se mi kupodivu film líbil protože Steven tady hláškuje a vandruje skoro jako za starých časů.Jen je fakt škoda rvaček pač bylo jasně v každém druhém záběru vidět že to není mistr osobně.

Poslední noc (2009)

Nemůžu si pomoct ale pro mě je to komedie.Protože co tady Steve předvádí je k smíchu.Takže ta hvězdička je za výkon Stevena jinak je to samosebou odpad jako řemen.

Bez slitování (2007)

Z námětu by se 100pro dalo vytěžit víc.Takle to dopadlo vcelku slabě a souboje tak ty sou hodně odflinknutý.

Studený jak kámen (1991)

4 hvězdy protože to byl jeden z filmů na kterých jsem vyrůstal.Má slabší scenář ale zato pár pamětihodných hlášek a taky pár chybek např.když se pere Stone s nabouchaným motorkářem v 19 minutě tak v několika zaběrech má a nemá vestu.Stejná věc je i při honičce Stone s Icem.Než vjedou do tunelu tak Ice nemá šátek v tunelu ho má a v dalších jednou má jednou ne atd.

Záhada Blair Witch (1999)

Plný počet je za to,že při prvním sledování na které asi nikdy nezapomenu(byla středa venku tma jak v ranci všichni ostatní spali a já kreten čumim sám.Při konci jsem se málem zesral a pak se ani nepohnul opatrně vypnul tv díky za dalkovej ovladač a trvalo dlouho než sem usnul)Excelentní zážitek.