Icarus (2010)

Na Dolpha je to nadprůměr.Na 4 to sice není ale já je prostě musím dát protože pro mě je to nejlepší film od Času pomsty.Jo a eště Pohyblivý terč taky koukatelný.

Turnaj zabijáků (2009)

Oddychovka na jedno podívání.Rozjezd solid ale ke konci už mu dochází dech.SPOILER:škoda že Scott odpadnul mezi prvníma.

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Jäk už bylo řečeno v v komentáři Toma Hardyho bez Zdeňka Pohlreicha by to bylo úplně někde jinde.

Ninja (2009)

Skoro stejné jako Ninja assassin jen ne tak krvavé.

Kurýr 3 (2008)

Skoro stejný jako 2.Jen škoda nepřehledných soubojů.

Voják (2006)

Průměr 1 nebo 2 kvalitní hlášky jinak nic, fighty špatně sestříhaný.2 hvězdy za Roberta Patricka a odkaz na Terminátora.

Česká miss (2010) (pořad) odpad!

Celou tuhle televizní estrádu jsem se přinutil shlédnout jen kvůli Jean-Claudovi.Když to vezmu kolem a kolem tak celý to byl absolutní průser.Nevim jak to vidíte vy ale nechat Leoška debila Mareše aby si ďál prdel z Van damma bylo už trochu moc.Celej problém je v tom,že pořadý vysílaný na živo se většinou nevyhnou trapnejm kecům(Mareš,Hejma) a po každý když zabrali Van Damma bylo vidět jak se nudí.Nedivim se mu.Ale co tam předved Mareš nemá obdoby bejt na místě Clauda tak bych mu o reklamě jednu švihnul.Pro mě to bylo porvý a naposled co sem sledoval tenhle pořad.Adrenalinový úkoly byly převzatý ze streamu.Jak tam kočka Andrea podnikala ruzný extremy a zrovna scénka s akváriem a jeho čistěním tam byla a mám takovej pocit že v úplně stejným.Takže závěrem můžu říct, že to byla sračka jak víno.