Smrtelné stroje (2018)

Občas rozmýšľam, čo sa asi páči niektorým divákom na filme, ktorý má zlé hodnotenie, všetci ho hejtujú a "všetko" je na tom filme zle. Teraz som sa ocitol v opačnom garde. Mortal Engines je dobrý film. Fakt dobrý. Vyhovuje mi steam punk look a ani ten príbeh nie je najhorší. Nájdu sa samozrejme nedostatky, ale prehliadam ich. Zámerne. No a tu je odpoveď na moju filozofickú otázku. Jednoducho ak vás film nadchne ako celok, tak potom sú nedostatky len také drobnosti, ktoré nestoja za reč :-) Hrozne mi však vadil ten šušlavý český dabing Roberta Sheehana.

Ve třech (2017)

Nechápem, prečo som si tento film stiahol. Pár hlášok bolo dobrých, ale ako celok to bola strašná hovadina.

Solo: Star Wars Story (2018)

Podla ostatnych komentarov som sa dozvedel, ze moje 5 hviezdickove hodnotenie plne koresponduje s mojim vekom a fanusikovskym nadsenim. No co uz, mne sa Solo pacil.

Upgrade (2018)

No ja neviem. Nenadchlo ma to tak, ako trailer. Dam filmu este jednu sancu a ak ma to nadchne tak ako ostatnych stvor a pathviezdickovych, tak hodnotenie zmenim. Zatial je to priemerny film.

Pacific Rim: Povstání (2018)

Dvakrat som pri tom zaspal. Vlastne ani neviem, preco davam tie dve hviezdy.

Noční hra (2018)

Ani si nepamatam, pri ktorom filme som sa naposledy nahlas zasmial, no pri tomto to bolo velakrat. Super. Zaspavam spokojny.

Bomb City (2017)

Pankaci boli zamerne vykresleni tak, aby si divak myslel, ze sa od ostatneho stada lisia len oblecenim. Tak to ale nie je. Ti z vas, ktorym punk nieco hovori (nestaci pocuvat Tri sestry a Zonu A), mohli byt z filmu sklamani. No napriek tomu bol film dobry a uzil som si ho. Miera spokojnosti bola priamo umerna miere nasranosti na konci.

Sněhulák (2017)

Fakt horor? Asi som pozeral uplne iny film.

Liga spravedlnosti (2017)

Ubehlo to tak rychlo, ze mi bolo jedno, ci niekto prezije. Nezzil som sa so ziadnou postavou a ten hlupy pribeh som uz videl, v roznych obmenach, snad stokrat. Chcel som fandit Lige, pretoze Avengers ma uz nebavia. Teraz ma uz nebavi ani Liga. Bolo to take zvlastne. Dej sa odohrava akoze v sucasnosti, ale Batmana privolavame svietenim na oblaky, Amazonky hopkaju na konikoch a obliekaju sa ako Conan, Flash asi usiel z X-menov, atd. Najkrajsi ma filme bol zadok Wonder bra.