Grizzly zabiják (2015)

Takto ze sa chova medved v prirode? Ani nahodou. Ani neviem, za co vlastne davam tu 1 hviezdu.

Smrt ve tmě (2016)

Ako sa pes dostal do zamknuteho domu? Preco sa pes nechal v aute pripnut o gurtnu? Preco na zaciatku mladik s pistolou dovolil, aby sa k nemu priblizil slepy vojak? Ako sa slepcovi dostala do pivnice ta druha zena? Preco prichadzajuci policajti na dlhej rovnej ceste nevideli prebehnut zlodejku s peniazmi?

Smrt přichází v bílém (2003)

Vyborna komedia s hororovymi prvkami. Pozrete v oktobri 2016 a tento old school look filmu ma prijemne potesil.

Stále spolu (2014)

Stary Mlcoch je riadny alfasamec! Mat doma takuto armadu zombikov sa len tak niekomu nepodari. Z dokumentu som mal veeelmi zle pocity, pretoze som mal na konci viac otazok, ako bolo v dokumente odpovedi.

Tohle je náš svět (2016)

Ake hodnotenie si zasluzi film, pocas ktoreho mate neustale zvlastny usklabok na tvari a pomedzi to sa nahlas zasmejete, alebo vam pride luto?

Útěk do divočiny (2007)

Po deviatich rokoch od natocenia filmu a po ostatnom zhliadnuti, zvysujem na plny pocet. Kam se hrabe Bittner, to se neda srovnat :-)

Zakázaná říše (2014)

Nadherny vizual so straaasne hlupymi dialogmi a zlym strihom. Skoda, mohol to byt paradny film.

Daylight's End (2016)

Mohlo to byt pekne B-cko, nebyt hlupych dialogov a tej iritujucej a nevhodnej hudby.