Zánik (2015)

Nuda, nuda a este raz nuda.

Indigenous (2014) odpad!

Cakal som do konca filmu, ci si film zasluzi aspon jednu hviezdu. A nieeee, bol to zabity cas. Nelogicka kravina, ktorej sa nepodarilo vykradnut ani jednu dobru scenu z kvanta podobnych filmov.

Rezistence (2015)

Film zdaleka nedosahuje kvalitu Divergencie, kde sa stale nieco deje a dej sa posuva sviznym tempom vpred. V Rezistencii su nezmyselne, ba az hlupe dialogy, ktore nenechaju v klude ani otrleho divaka. Nestacim sa cudovat, aky priepastny rozdiel moze byt medzi jednotkou a dvojkou.

Nepřítel (2013)

Tak toto islo uplne mimo mna. Snazil som sa na film pozerat co najpozornejsie, zaroven som si ho doanalyzoval v hlave po precitani recenzii, ale takuto "shitinu" som uz davno nevidel.

SpongeBob ve filmu: Houba na suchu (2015)

Doteraz som netusil, co to Spongebob vlastne je. Az dnes.... Dnes som si doma s detmi pozrel tento ulet a musim skonstatovat, ze takuto kralovsku zabavu som uz davno nevidel.

Jurský park 3 (2001)

Uplne zbytocny diel plny nezmyslov, kde sa tlaci na pilu. Otrepane jasterice, vymyslene dinosaury, mobil v kope trusu, vystrelena svetlica vytiahnuta prave z vody, lietadlo letiace pomalsie ako beziace dinosaury a uz sa mi ani nechce vymenuvat tie hluposti. Zabity cas.

We Are Still Here (2015)

Nudny zaciatok nedokazal vyvazit ani akcnejsi koniec filmu. Obsadenie hercov bolo velmi zle, napad so zhoreninami ma u mna plus. Stale tu vsak ostavaju nezodpovedane otazky, na ktore aby som nespojleroval, budem musiet hladat odpoved sam.

Jurský svět (2015)

Jurskemu parku sa to ani zdaleka nevyrovna. Mam velku dilemu, ci dat 3 alebo 4 hviezdy, pretoze napatie som necitil ani v sale a nebolo ho vidiet ani v elektrickych drotoch na ohradach dinosaurov. Pre deti bol film mozno sokujuci, jedno dievca vysypalo pod nohy pri niektorej z lakaciek vsetky pukance. Tak dam teda 4 hviezdy, ale po domacej projekcii budem prehodnocovat.

Kingsman: Tajná služba (2014)

Pribeh sa sice vliekol pomalsie, ako by mal, vyvazili to vsak akcne sceny, ktore boli jednoducho vymakane. Na kostol a ohnostroj sa budem odteraz pozerat inak.