Inspektor Max - Výlet (2018) (epizoda) odpad!

Po dlhej dobe pisem aj koment, inak sa neda. Toto je asi najvacsi fail co som od RTVS videl. Stacilo mi 20 minut druheho dielu. Pozor spoilery ak sa to tak da nazvat. Inspektor Max sedi v aute, stlaca startovanie cez tlacitko nejde mu nastartovat nadava, vystupi , tresne pastou po kapote a auto nastartuje >>>u mna prve WTF! (podotykam ma Nissan 350z). Nasledne sa aj so svojim poskokom dostavaju do bytu kde p.Kukura zacne divne tancovat pred zrkadlom >>> u mna druhe WTF! , vravim si ok dobre este dam tomu sancu. po 5 ci 10 minutach sa dostavaju k nejakemu typkovi uz ani neviem preco uprimne uz som bol skoro v kome z dalsich absurdit, kedy nastupila posledna scena po ktorej som to nadobro prepol. Inspektor MAX tohto pana, ktory predvedie amaterske akoze kung fu/karate pohyby posle k zemi jendou FACKU a na to jeho poskok/kolega (neviem) uteka k nemu a oznami mu citujem: "ZIJE!!" Tu si vravim konci srada tretie a posledne WTF! :D Akoze tolko amaterizmu za 20 minut som uz dlho nevidel. Fakt velmi velmi ale velmi zle

Bosch (2014) (seriál)

Jednoducho vyborne!!!

Rudý kapitán (2016)

V skratke = Spokojnost. Videne v kine.

Americký sniper (2014)

Film pomaha dokreslit "atmosferu" ktoru tam vojaci aj s Kylom zazivali...odporucam precitat si knihu, ja som ju precital pred pozretim filmu a je silnejsia ako samotny film to musim uznat. Ten paradox, ze v akcii bol 4 krat a nakoniec ho "dostal" blazon v statoch, neviem...

True Štúr (2015)

Toto by mali ziakom premietat na hodinach SJ, naozaj na SR pomery nadpriemerne, podane velmi zaujimavo a moderne.Mna osobne to nakoplo k tomu aby som si o Sturovcoch a ich osude nastudoval ovela viac ako viem doteraz.

Zmizelá (2014)

Precizna robota pana Finchera, radost pozerat!

Mimoni (2015)

isiel som do kina s tym, ze sa zasmejem, neocakaval som tam ziadny prelomovy dej, proste len Mimonov :D takze spokojnost

Světová válka Z (2013)

Ked si to porovnam s viac menej podobnym filmom Contagion, tak WWZ mi z toho jasne vychadza ako o triedu lepsi film, minimalne co sa tyka napatia a rezie.

Vlk z Wall Street (2013)

Capriovi som to zral aj s navijakom, ked uz za toto nedostane oscara tak uz potom neviem...par ludi to tu uz spomenulo, nazor na zivot Belforda ako taky si sudny clovek spravy sam, aj na vsetko okolo toho. Uprimne nepochybujem, ze to takto funguje u top bohatych ludi, nie len na wallstreet, takze byt zaskoceny tym chlastom/drogami/sexom mi pride dost naivne.