• Thriller

X (2022)

Párek senilů se vyřádí na pornopartičce,která natáčí na jejich usedlosti. Myslím, že šlo z toho vytřískat mnohem víc.

Nejhorší člověk na světě (2021)

Chudáci chlapi co potkají takovou blbku,která má v hlavě nasráno a neví co chce. Ženská se nesmí nudit,páč moc přemýšlí a to nedělá dobrotu.

Poslední dny na Marsu (2013)

Tak to bylo hodně dobré..jsem mile překvapen. Dusná atmosféra po celý film a hlavně žádný happy end se nekoná.

Paroží (2021)

Bajka o učitelce dějepichu,která si to rozdá s degenerovaným dvanácterákem. Panebože snad nebude dvojka.

Černý telefon (2021)

Horor to fakt není...bez napětí, akce,krve. Takový jednodílný Stranger Things.

Deep Water (2022)

Lyne se po x letech vrátil v plné parádě.Takovou manželku fakt nechceš.. nebo chceš, ale asi bych ty kamarády začal taky čistit. Ana je fakt dobrá mrdna.

Na nože: Glass Onion (2022)

Jedničce to nesahá ani po kotníky..oukej,pár překvápek tam bylo,ale ten konec to totálně zazdil.

Pět let (2022) (seriál)

A máme to tu opět...po pěti letech (ne)traumat se nám hlavní hrdinka rozhodne posrat život úplně všem. Najednou vytáhne na spolužáka,že ji po maturiťáku,když byli ožralí jak slívy znásilnil. Chudák hošan celých pět let neměl ani tucha,že by se dopustil nějaké nekalosti. Zamindrákovaná lesba vleze nadrženému hošanovi do pelechu a drží,co asi takovému testosteronem nabitém hošanovi zbývá. Myslím že takový nenásilný zásun by ocenila každá potenciální oběť. Seriál aspoň podle mě vyznívá ve prospěch hošana....snad se mi po letech neozve nějaká bývalka,že sem jí to špatně udělal.