Žena za pultem (1977) (seriál) odpad!

další z komunistických sraček

Hitman (2007)

mám rád akční filmy, ale Hitman je a vždycky bude patřit mezi ty podprůměrné. Neuspokojí mě film, kterej sestává z akce, akce, akce a zase akce. Potřebuju i příběh, který Hitmanovi bohužel chybí. Kdyby mi bylo pět, šest, tak bych se na to díval jinak, ale dnes? Bohužel! Dementní Timothy Olyphant se tváří drsně a vůbec mu to nejde, Olga Kurylenko ujde (v roli bondgirl si ji však nedovedu představit, takže snad mě ke konci roku přesvědčí o opaku). Já jen doufám, že Xavier Gens nebude točit toho Conana, tuším totiž, že ho posere. Sorry, Hitmane, ale tohle ti fakt nevyšlo. 5/10 ps: vyhněte se Zanelliho hudbě - je to fakt děs!!!

Once (2007)

dobrej romanťák (i když spolu hrdina a hrdinka nic nemají za celej film), pěkný písničky, jen ten konec se moc nepovedl :-(

Sedm (1995)

Film, který disponuje jedním z nejsilnějších závěrů, který diváka nakopne do koulí, ačkoliv už to nečeká. Bezchybně fungující chemie mezi Pittem a Freemanem, jejichž postavy odráží dva typy detektivů (jeden až konzervativní, připomínající policajty ze starých noirových filmů, druhý pak novátorský a fuckující) Depresivní atmosféra a ponurý vizuál. Tenhle snímek má i po letech od svého snímku pořád onu neskutečnou přitažlivost, která mě nikdy nepřestane bavit.

Double Team (1997)

Další skvělé béčko, které má tak debilní scénář, který bych nedal dohromady ani já. Na druhé straně, je to další film mého dětství, ke kterému se vážou moje vzpomínky. Takže 4* jenom díky čisté nostalgii. Yaz Dennise Rodmana je skvělý hláškář, který svými frázemi glosuje příběh a díky tomu do něj vkládá velkou porci vtipu. Samozřejmě nesmí chybět závěrečná bitka face to face, o kterou se postaral JCVD s Mickey Rourkem (skvělý slizoun) a tygrem. Každý kdo má rád takovéto akční klády, by neměl Double team uniknout. Já osobně takové filmy fakt žeru.

Pan Včelka (2007)

Dobrá pohádka na deštivé odpoledne. Celé to však mrví ten dabing s Petrem Rychlým v hlavní roli :-(