Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Poslední díl mozaiky. Je to tady!!!! To na co jsme čekali tak dlouho. Všichni víme o čem to je, tak to nemá cenu popisovat. Jediné co bych filmu trošku vytkl, byla poměrně rychlá přeměna Anakina na Darth Vadera, prodloužil bych film o 10 minut a trochu si s tím více pohrál, ale asi by se tím spomalila dynamičnost Epizody III. Jinak to byl giga vesmírnej nářez!!!!

Ztraceno v překladu (2003)

Krásný příběh. S hrozně milou atmosférou. Bill Murray podal úžasný výkon. Dokonalost sama. A Scarlett Johanssonová mu skvěle sekundovala. Všechno bylo v symbióze. Humorná stránka filmu se Vám dostala pod kůži a těšíte se jak se budou situace rozvíjet dál. Dal bych tomu spíš 4,5*

Zajdalen (2003)

Supr věcička. Pohodová, trochu crazy, nemělo to chybku. Nádherně graficky zpracované a bezvadná hudba. Ať žijou ovečky...

Hvězdná pěchota 2: Hrdinové Federace (2004)

Je to výsměch prvnímu dílu, kterej byl hustej a originální!!! Jednu * dávám za Richarda Burgiho a Kelly Carlsonovou. Jinak je to opravdu ubohost největšího kalibru!

Kamufláž (2001) odpad!

100% nejhorší film Leslieho Nielsena vůbec. Ani nevím proč jsem to dokoukal do konce. Tak příšerný brak už jsem dlouho neviděl.

Království nebeské (2005)

No nevim nevim. Po celých 145 minut jsem se krásně nudil a čekal jsem až se něco stane. Sice závěrečná bitva přinesla trochu vzruchu, ale to bylo vše. Také mě překvapilo jak se rychle vyvíjela postava Orlanda Blooma. Z kováře bez chuti do života, se stane na chvíli zemědělec, pak párkrát máchne mečem, je z něj rytíř a aniž by měl nějaké bitevní zkušenosti udělají z něj hned generála a nikomu to nevadí, je to přece syn slavného otce. A bohužel Bloom zahrál svou postavu dost bez náboje, bez šťávy! Nadruhou stranu musím pochválit kameru, která se mi opravdu líbila a přinášela s sebou poměrně originální prvky a záběry. Myslím si, že ale Ridley Scott má navíc...

Roboti (2005)

Roboti sice neurazí, ale v boji o pole position mezi animovanými filmy brazdí chvost závodu. Animace jsou sice pěkné a vůbec ztvárnění robotů se povedlo, jenomže to nestačí na to, aby to zaujalo diváka natolik, aby se bavil. Snímek je bohužel více nudný než zábavný a ani hlasové obsazení herců nebylo tak barvité jako v jiných 3D filmech. Díky tomu Roboti spádávají to tězkého průmyslového průměru.

Fenomén 2 (2003) (TV film)

Vždyť je to stejné jako první díl, až na pár malých vyjímek. Nechápu proč to někdo natočil. Christopher Shyer se nemůže rovnat Johnu Travoltovi. Je to stejný jako kdyby někdo natočil znova Rockyho Balbou akorát bez Stalloneho, což by asi moc neobstálo!!! Zbytečný film to jest.

Pánská jízda (2004) odpad!

Ale je to můj nejmilejší odpad co jsem kdy dal. Všechno to bylo až příliš absudní, aby se tomu dalo smát. Prostě maximální ptákovina!!!

Hitch: Lék pro moderního muže (2005)

Bylo to to docela hustý!!! Škoda, že ďábelské tempo nevydrželo až do konce filmu. Jinak by to bylo za 5*. Nicméně Will Smith byl cool...