Detektivové z Hollywoodu (2003)

Bohužel to nebylo tak vtipné jak jsem očekával. Vznikla z toho taková rádoby slátanina všeho možného, jen ne kvalitního filmu. Ikdyž některé ,,frky" se opravdu povedly, film to ale nevyzdvihuje z podprůměru. Co mě potěšilo, byly často ukazované detaily zbraní a o to víc mě těšilo, že úplně stejnou berretu jako měl Josh Hartnett mám doma :) (samozřejmě je to atrapa, ale 100% věrná, podle toho co jsem viděl)

Sin City - město hříchu (2005)

Tento film naprosto překonal moje očekávání. Nejponurejší atmosféra EVER, co jsem kdy ve filmu viděl. Bylo to naprosto dokonele zpracované. Maximální psycho!!! Všechny tři dějové linie se mi velmi líbili. Každá měla osobní kouzlo a velmi solidně odvyprávěný příběh. Scény byly opravdu hodně krvavé, ale je to adaptace komixu, na což bychom neměli zapomínat. Herecké obsazení bylo grandiózní. Speciálně Mickey Rourke byl extrémě drsný, ale Bruce Willis ani na okamžik nezahálel. Clive Owen odvedl taktéž skvělou práci. Zkrátka výborné zpracovaní Millerovy knížní předlohy!!!

Černý jestřáb sestřelen (2001)

Výborná podívaná. Nejakčnější válečný film všech dob. Příběh byl sice přímočarý, ale naprosto zapadal do filmu. Strhující snímek, který je napínavý až do konce. K hereckým výkonům není potřeba cokoliv dodávat, byly přesně takové jaké měly být. Akorát Bloom tam byl jenom na skok, takže toho moc nepředvedl. Každopádně je to jeden z nejlepších válečných filmů, které jsem kdy viděl.

Taxikář (1976)

Nepochybně velmi působivý film, se zajímavou atmosférou, pospisující život v New Yorku v době dávno minulé. Na druhou stranu, je to trochu zvláštní. De Niro, který má dost ,,špíny" z ulice, si nakoupý arzenál a vezme spravedlnost do svých rukou a začně vraždit spodinu lidstva, aby pomohl prostitutce Iris, která v podání Jodie Foster byla velké plus filmu. To je ještě okay, ale nemění to nic na tom, že když vás najdou policajti s pistolí v ruce, ksichtem od krve, postřeleného a s pár mrtvejma chlapama v místnosti, které jste popravil a může se mluvit o porpravě, když do člověka vypálíte pět a více kulek z bezprostřední blízkosti a to už je dávno mrtvej. A ani vás nezavřou. Řeknou: Jo to se stává, běž dál taxikařit. To mi připadá velmi divné. Nechci se zastávat pasáků to ne, ale tady jde o princim. Přiznám se, že tento film nebyl zrovna můj šálek čaje. Ale každému se také nemusí líbit všechno, že?!?

Zloději času (2002)

Snímek plní přesně to co má v názvu zloděj času. Na začátku to vypadá slibně, ale pak se nezastavitelně děj filmu řítí do maximálního podprůměru...

Příběh žraloka (2004)

Jů hů, nevim co máte, vždyť to bylo dobrý. Sice po humorné stránce se to např. Shrekovi nevyrovná, ale má to svojí specifickou vtipnou linii. A samozřejmě, že dabing tento film hodně vyzvedl. Příjemné pokoukání proto ****

Riziko (2000)

Filmy s takovou to tématikou mám rád. Mohli jsme zde nahlédnout do zákulisí makléřské firmy. Do jejich nekalích praktik atd. Režisér Ben Younger to celé dost šikovně podal, a tak se člověk nenudil. A co se týče herců, tak ti byli ve svých rolích poměrně přesvědčivý.

Van Helsing (2004)

Ze začátku to vypadá na velmi slibnou podívanou. Ale pak se film stáčí do průměrného snímku. Ačkoliv závěrečná bitva Upír VS Vlkodlak byla docela impozantní...

Torque: Ohnivá kola (2004)

Nemusí se u toho přemýšlet, jenom sledujete čirou akci, která je sice místy přehnaná, ale to vůbec nevadí. Čím rychlejší, tím lepší. Dal bych 3,5*

Nebezpečné hry 2 (2004)

Hodně hodně překombinovaný film, ještě více než jednička, což už snad ani nešlo. Ať žijou podrazy na šestou a na sedmnou atd... Tentokrát to ani herečky nezachránily.